anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pracownik allegro łamie prawo i wymusza

CarPart247
#8 Zapaleniec#

Pracownik allegro Pani Wiktoria. Nazwiska nie chce podac, stosuje niedozwolone metody. Bedąc na urlopie zablokowano mi konto bo nie odpisalem na dyskusje bo bylem na urlopie ktory byl zaznaczony. Wrocilem z urlopu sprawe zamknalem. Pani wiktoria próbuje na mnie wymusic działania ktore spelnbiaja warunki i na złosc nie chce mi odblokowac konta na allegro, mimo iz po zamknieciu dyskusji poziom sprzedawcy mam na poziomie dobry. ponad 200+ punktow. Seplniam warunki a ta kobieta caly czas wymysla ze mam zamknac dyskusje z kupujacym ktory nie odpisuje ani nie wyrazil sie co do mojej decyzji czy chce dokonac zwrotu produktu czy zostawic tak jak jest. sytuacja ta powstala wczoraj co nie wplywa zadna negatywnma ocena ani obnizeniem mojego poziomu. sprawa dotyczy nr zgloszenia 44627017. Pracownicy allegro nie moga zostac anonimowi musza sie przedstawic, pani udowodnie ze bedzie miala z tego problemy pojdzie z nia do sadu oraz do innych instytucji aby udowodnic tej babie ze robie komus na zlosc i stwarzanie problemow nie jest odpowidim zachowaniem i jej postawa zostanie ukrocona predzej czy pozniej @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  prosze o pomoc bo ona nawet nie potrafi odpisac i sie przedstawic.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

CarPart247
#8 Zapaleniec#

za otwarta dyskusje która nie ma sporu tylko pytania nie mozna zablokowasc konta zgodnie z regulaminem!!! @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@CarPart247 Moderacja Ci niestety w tym nie pomoże, nikt w tym tu nie pomoże, dział bezpieki to taki wąsik i kamiński.☹️

oznacz moderatorów

CarPart247
#8 Zapaleniec#

gdzei zglosic ta babe? nawet nazwiska swojego nie chce podac.

oznacz moderatorów

CarPart247
#8 Zapaleniec#

@LEW433Trzeba z nimi pojechac tak jak ta anonimka i mysli ze nikt jej nic nie zrobi. ciekawe co jutro powiedza w poznaniu w siedzibie jak tam zajade.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@CarPart247  Zajechać to możesz, problem może być z powrotem...😎

A jeśli wrócisz to napisz tutaj jakie klamki w drzwiach tam mają 

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@br. Myślisz, że złote?🤔
Bo ja, (czytając na forum o coraz częstszych problemach użytkowników i niemocy supportu w ich rozwiązywaniu) czasem myślę, że tam (sorry Winnetou*) nie mają klamek.
*to nie do Ciebie 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@br. jeśli mogę się wtrącić to jest wejście do sklepu Żabka, a nie do naszego biura. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@_HolaOla_   Szkoda.  To wy przed Żabką  protestowałyście?  Przed biurem nie wypadało?

A skoro tak to może usuń już tą fotkę, nieaktualna...

Mi czas na edycję minął.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@br. zdjęcie usunięte. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CarPart247 sprawę blokady swojego konta możesz wyjaśnić wyłącznie z działem bezpieczeństwa transakcji w korespondencji mailowej. Jednak radzę powstrzymać się od gróźb w stosunku do pracowników, z którymi korespondujesz, bo to niczego nie zmieni i Twoje konto tym bardziej nie będzie odblokowane. 

Jeśli natomiast planujesz wizytę w biurze Allegro to również muszę Cię rozczarować, ponieważ bez zaproszenia nie przyjmujemy w nim gości. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@CarPart247rozmawiasz z botem, on jeszcze nie ma nazwiska,

jak masz chody w prokuraturze to polecam art 488

Art.  488.  [Rola Policji w sprawach prywatnoskargowych]
§  1. 
Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu.
§  2. 
Na polecenie sądu Policja dokonuje określonych przez sąd czynności dowodowych, po czym ich wyniki przekazuje sądowi. Przepis art. 308 stosuje się odpowiednio.
 
może wizyta o 6 rano coś pomoże?

 

musisz zrobić czynny żal w sposób jaki proponuje Bodnar - to ci allegro odblokuje konto

co z tego, że naruszono Twoje konstytucyjne prawo do urlopu

co z tego, że wymaganie zamknięcia wszystkich dyskusji jest nieregulaminowe i niemożliwe do wykonania- przecież sprzedawca nie ma takich możliwości

co z tego, że allegro może nie wprost, wymaga działania niezgodnego z prawem lub też wręczania łapówek - jak przekonać "trudnego" kupującego by zamknął dyskusję?

co z tego, że brak odpowiedzi odpowiedzi w dyskusji w ciągu 24h, zostałeś ukarany i skazany na kontakt z tzw "działem bezpieczeństwa", który odpowiada w tempie 1 post raz na dwa dni, niekoniecznie na temat lub jeszcze wolniej

@_HolaOla_ 

Jeśli natomiast planujesz wizytę w biurze Allegro to również muszę Cię rozczarować, ponieważ bez zaproszenia nie przyjmujemy w nim gości.

Jak urzędasy w covidzie pracujący w obsłudze klienta - internetem nie, osobiście nie, generalnie wcale, może przez okno  🙂 - tak mi się skojarzyło

Popieram, jeszcze by się do podłogi przykleił lub zrobił strajk okupacyjny, głodowy

oznacz moderatorów

CarPart247
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_jak sie zrobi burde w srodku to zaraz przyjmiecie i jak sie przyjedzie z policja.

oznacz moderatorów

CarPart247
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_  blokowanie konta jest niezgodne z prawem to co robicie czy ty twoja kolerzanka i cala reszta nie reformowanych u was ludzi w biurze. ja nie zbiednieje jak zablokujecie konto ktore spelnia wszystkie wasze warunki regulaminu. to wy sobie robicie problem, a dowody sie zbieraja.

oznacz moderatorów

autobi_pl
#8 Zapaleniec#

Znajdź zapisy w ich regulaminie i się odnoś na ich podstawie bardzo konkretnie. To są amatorzy i łatwo można ich zagiąć bo sami się nie stosują do regulaminu. Ale musisz cytować zapisy prawne i regulaminowe. Oczywiście działa to bardzo wolno i czas odpowiedzi z takiego działu to 2-4 dni.

oznacz moderatorów