anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z allegro one box

Client:103909256
#8 Zapaleniec#

Chciałem odebrać paczke w tym paczkomacie i wpisałem numer telefonu oraz nr do odbioru tak jak pokazywało na aplikacji allegro, gdy wpisałem pokazywało nieprawidłowy numer odbioru bądź telefonu co robić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103909256 Podaj mi proszę numer przesyłki, której dotyczy ta sytuacja i adres automatu, w którym próbowałeś ją odebrać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103909256
#8 Zapaleniec#

ALE00000F619868

11 listopada 20, Bydgoszcz

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103909256 Dostałam informację, że Twoja paczka jest do odbioru w punkcie Kolportera pod wskazanym adresem, a nie w automacie paczkowym. W punkcie nie powinno być problemów z odbiorem. Jeśli jednak się pojawią, daj nam znać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:103909256 Zgłosić reklamację sprzedawcy, który zgodnie z prawem jest odpowiedzialny za przesyłkę do czasu, aż ją otrzymasz. To z nim zawierasz umowę na zakup i dostarczenie towaru. Możesz domagać się skutecznego wydania rzeczy lub zwrotu wszystkich kosztów wtedy, gdy paczka do niego wróci z powodu braku możliwości jej odebrania. 

 

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Zgadza się, przy zakupie konsumenckim, to Sprzedający jest odpowiedzialny za przesyłkę do momentu jej dostarczenia i to on jest uprawniony do wyjaśnienia wszystkich nieścisłości, gdyby takie powstały podczas transportu, również w ramach Allegro One Punkt/One Box.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Pozdrawiam
// Marcin F
Zespół Allegro

oznacz moderatorów