anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROBLEM Z KUPUJĄCYM - KLIENT UCIĄZLIWY I NIE UPRZEJMY

MAMY ROZWIĄZANIE!
atelierofturbans
#8 Zapaleniec#

Witam , jak mam ograniczyć możliwości zakupu , ocen najlepiej kontaktu dla klienta .

Jestem pośrednikiem w sprzedaży produktu . Klientka zakupiła towar byla niezadowolona zaproponowałam zwrot produktu . Ale ona ciągle chce go  kupić tylko z innych tkanin , podkreślam ja tego nie produkuje. zaproponowałam ze zamówię u producenta próbki i podeśle ( zdjecia) cos by już uszczęśliwić jednak DLA NIEJ to dalej za mało, źle itd . Postanowiłam ze skoro towar zwraca niech to już bd w moich rękach i oddam środki , obawiam sie jednak ze z tego rozgoryczenia baba mi wysmaruje negatyw bo jej nie dogodziłam .... okropny przypadek czlowieka .. 😞

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie ma chyba na allegro takiego sprzedawcy co prędzej czy później musiał się zmierzyć z potęgą perswazji takiej formy klienta .Walka z takim jest ciężka a szanse na wygraną mizerne to tak jakbyś szła z procą na brygadę czołgów. Jak nie dogodzisz to pewnie ci nabrudzi (oby nie).

oznacz moderatorów
atelierofturbans
#8 Zapaleniec#

prowadze dwa konta , jedno juz ponad 10 lat - najcięższy klient .....

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@atelierofturbans Nie jesteście żadnym pośrednikiem, tylko sprzedawcą, odpowiadacie więc za realizację transakcji. Nikt nie może, zgodnie z regulaminem, udostępniać swojego konta do żadnych pośrednictw. Nieważne, kto produkuje, ważne kto sprzedaje.

Jaka baba? A może kupująca? Ty nie jesteś baba, okropny człowiek? Kupująca ma prawo ocenić transakcję zgodnie z jej rzeczywistym przebiegiem i zgodnie z prawdą. Jeżeli tak oceni, nic z tym nie zrobisz, dlatego zawsze warto iść na rękę kupującemu, zamiast tu go obrażać i czekać na wsparcie innych sprzedawców.

Ona zwraca bez podania przyczyny, czy jednak towar był niezgodny z opisem? Jeśli zgodny, to po co przyjmujesz reklamację?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@atelierofturbans 

W zakładce Zwroty masz same klauzule niedozwolone z rejestru UOKiK;

- Produkt powinien być nieużytkowany

- Produkt powinien posiadać metkę

- Konieczne jest posiadanie paragonu

I co Ty jeszcze chcesz tu osiągnąć?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atelierofturbans podpowiem tylko, bo taka odpowiedź się nie pojawiła. Jeśli chcesz uniemożliwić konkretnej osobie zakupy w Twoich ofertach, ponieważ masz ku temu powody i nieprzyjemne doświadczenia z poprzednich transakcji, możesz dodać ją do czarnej listy kupujących.  

AKTUALIZACJA 21.02.2022
Możesz dodać ich do listy Twoich nieaktywnych kupujących

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów