anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z odbiorem przesyłek.

accadia
#13 Ambasador#

Jak w temacie. Ogarniecie sie w koncu wac kur i zaczniecie dzialac profesjonalnie?

Juz dawno powinni Wam sie do 4 liter dobrac za stawianie wymogow i niewywiazywanie sie ze swoich obowiazkow!!!

Nieodebrane dzisiaj przesylki przez ONE (pomimo zlozonego zlecenia)

b8a88770-4e99-11ef-8132-7fb7605de243

e7004430-4e96-11ef-89e0-fb5dd18fe40b

2383e460-4e93-11ef-9c3b-79e9b04d17b8

e5bbfcd0-4e74-11ef-aa29-812bb556b889

8513baf0-4eb3-11ef-9561-9feec8e479e9

Licze na wylaczenie tych zamowien z jakosci sprzedazy!!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

NipponShorty
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@accadia Dzień jak co dzień. Na One bez zmian ☠️

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@accadia Skierowałam wskazane zamówienia do wykluczenia. Rozumiem, Twoje emocje związane z zaistniałą sytuacją, jednak ja liczę na zachowanie kultury wypowiedzi. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi Mówisz o kulturze wypowiedzi , stań proszę na miejscu tego sprzedawcy , klienci czekają i pewnie znajdzie się wśród nich taki co nie zachowa kultury wypowiedzi pomimo tego ,że winy sprzedawcy w tym nie ma  ,ja rozumiem , czasem się coś przytrafia , ale u Was nie ma ,, czasem ,, , to się dzieje non-stop , czasem nawet myślę ,że robicie to z premedytacją , umyślnie .... tylko jeszcze nie znalazłem odpowiedzi jaki Macie w tym cel , ale kiedyś się doszukam .

oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

@mdrogeria 

oprocz klientow pojawia sie tutaj drugi problem:

- coraz wiecej paczek jest nieodebranych w terminie, a wiec zanizaja statystyki sprzedazy

-zaraz dojdzie do tego, ze przez ŁANA spadnie ponizej 95% ilosc terminowo nadanych przesylek, co sie przelozy znacznie na pozycjonowanie ofert (swoja droga powinniscie zmienic haslo reklamowe ONE - Z NAMI NADASZ PACZKI NA JEDYNKE)

- pilnowanie tego wszystkiego i zglaszanie tez wymaga czasu i pracy, za ktora nam nikt nie zwroci

@w_kiwi ciekaw jestem, czy gdyby od tego typu wpadek Twojego pracodawcy zalezalo Twoje wynagrodzenie, a kazda taka wpadka to powiedzmy -20 zl od wyplaty, to tez bys zachowala kulture wypowiedzi

oznacz moderatorów