anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z Pocztą Polską

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Dzień dobry,
czy znana jest przyczyna przyczyna niedostarczania a raczej przetrzymywania przez tydzień lub dłużej paczek przez Pocztę Polską? Większość paczek z okresu 6-9 maja (wychodziły w dniu zamówień ) wisi w terminalach przeładunkowych od ponad tygodnia. Co się dzieje? Klienci są mocno zdenerwowani, negatywy będą się sypać jak z rękawa a to nie od nas jest zależny czas dostawy wybranego przez KLIENTA kuriera. Odpowiedź z poczty - proszę składać reklamację, tylko takich paczek jest masa!!

Proszę moderatorki o informację, czy coś się dzieje z Pocztą Polską? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AQUASYSTEMS podejrzewam problem w Twojej miejscowości i nie tylko z Pocztą , przejrzałem u siebie , niemal wszystko od połowy kwietnia dostarczone na drugi dzień po nadaniu , dosłownie 2 były u klienta w dnlu kolejnym , ale zgodnie z deklaracją przewoźnika . Na początku kwietnia miałem jedna interwencję , ale opiekunka załatwiła sprawę konertowo , na drugi dzień rano po zgłoszeniu nastąpiło doręczenie .

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Moja to chyba i Twoja 😉 Kielce witają i pozdrawiają. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AQUASYSTEMS to gdzie Ziomal nadajesz ? ,powiem Ci ,że z Pocztą nigdy większych problemów  nie było , drżę natomiast o łony ,

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

U nas stały podjazd Poczty, jeszcze takich hec nie było z PP. Zawsze w ciągu 2 dni dochodziły a teraz tragedia, ale u nas gabaryty idą przeważnie PP.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AQUASYSTEMS we wtorek wieczorem zrobiłem 2 zamówienia 1 na Inpost drugie Pocztex bo gabaryt  ,Pocztex już dotarł !!! i tak zwykle jest  , Inpost pewnie będzie dzisiaj tylko trochę później 

oznacz moderatorów