anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
UmkaPL
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry,

Dlaczego jest tak , że moje oferty gdy przeglądam je na swoim komputerze mają udostępniony widok dla potencjalnego klienta " dostawa w sobotę " , a gdy przeglądam te oferty z poziomu karty incognito lub w prywatnym telefonie na prywatnym koncie widnieje informacja o dostawie na poniedziałek?

Skąd te dwie różne ( znacznie różne ) informacje ?

Zauważyłem że od pary tygodni utrzymuję się ta tendencja, co powoduję spadek sprzedaży,

Przed kilkoma tygodniami było wszystko ok, dostawa w sobotę widniała wszędzie.

Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Przed chwilą zgłosiłam ten sam problem. W treści aukcji mam podaną wysyłkę najpóźniej trzeciego dnia, a kupujący np. dziś, widzi termin dostawy 22-05-2024. Kto będzie chciał czekać tydzień na towar potrzebny na przedwczoraj? Z tej też prawdopodobnie przyczyny sprzedaż spadła praktycznie do zera. Wcześniej sprzedawałam to samo i miałam po kilka, czasem kilkanaście wysyłek dziennie obecnie jak trafi się jedna /tydzień to jest świeto.

oznacz moderatorów
UmkaPL
#10 Popularyzator#

Ale nikt chyba nie chce odpowiedzieć 🙂

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Jeśli masz ustawiony czas wysyłki na 3 dni, to masz czas na nadanie zamówienia do 21.05, zatem przewidywana dostawa na 22.05 jest jak najbardziej poprawna. Dodam również, że czas jest obliczany na podstawie historycznych wysyłek oraz dostaw. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@UmkaPL Widok z poziomu karty incognito może się różnić, ponieważ dostawa w sobotę jest wyświetlana tylko użytkownikom posiadającym Smart. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów