anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
UmkaPL
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry,

Dlaczego jest tak , że moje oferty gdy przeglądam je na swoim komputerze mają udostępniony widok dla potencjalnego klienta " dostawa w sobotę " , a gdy przeglądam te oferty z poziomu karty incognito lub w prywatnym telefonie na prywatnym koncie widnieje informacja o dostawie na poniedziałek?

Skąd te dwie różne ( znacznie różne ) informacje ?

Zauważyłem że od pary tygodni utrzymuję się ta tendencja, co powoduję spadek sprzedaży,

Przed kilkoma tygodniami było wszystko ok, dostawa w sobotę widniała wszędzie.

Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Przed chwilą zgłosiłam ten sam problem. W treści aukcji mam podaną wysyłkę najpóźniej trzeciego dnia, a kupujący np. dziś, widzi termin dostawy 22-05-2024. Kto będzie chciał czekać tydzień na towar potrzebny na przedwczoraj? Z tej też prawdopodobnie przyczyny sprzedaż spadła praktycznie do zera. Wcześniej sprzedawałam to samo i miałam po kilka, czasem kilkanaście wysyłek dziennie obecnie jak trafi się jedna /tydzień to jest świeto.

oznacz moderatorów
UmkaPL
#10 Popularyzator#

Ale nikt chyba nie chce odpowiedzieć 🙂

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Jeśli masz ustawiony czas wysyłki na 3 dni, to masz czas na nadanie zamówienia do 21.05, zatem przewidywana dostawa na 22.05 jest jak najbardziej poprawna. Dodam również, że czas jest obliczany na podstawie historycznych wysyłek oraz dostaw. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@UmkaPL Widok z poziomu karty incognito może się różnić, ponieważ dostawa w sobotę jest wyświetlana tylko użytkownikom posiadającym Smart. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów