anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z regulaminem - sekcja klocków zabawek dla dzieci / pilne

MAMY ROZWIĄZANIE!
Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Mam problem z Paniami z sekcji usuwania ofert, które nie spełniają regulaminu wg standardów miniaturek.

Opisałem całą sytuację na rynku zabawek, dotyczący klocków pewnej znanej marki w tej branży. Dostałem informację, z której wnioskuję, że zdjęcia łamiące regulamin, mam zamienić na zdjęcia inne, które też łamią regulamin.

Mam wystawione zdjęcie z dużą ilością klocków tego samego rodzaju na fotce, a w opisie i tytule aukcji dokładną ilość jaka dotyczy aukcja, np. 20 sztuk. Klienci czytają, rozumieją i zachwalają. Mam wyrobiona osobiście markę 🙂

A ja dostałem odpowiedź od Pani:

"dopuszczalne jest przedstawienie jednego klocka na zdjęciu lub dwudziestu jeśli sprzedaż dotyczy 20 klocków."

Czyli mam wystawić 1 zdjęcie klocka i opisać, że sprzedaje 20. Gdzie tu jest logika....? 1 = 20? Czy poglądowe np 1000 klocków = 20? Nie chodzi juz o estetykę ale logikę odpowiedzi i gróźb, że mogę stracić konto, oferty (które tracę dzisiaj nabieżąco), obserwujących (które straciłem bardzo dużo, bardzo dużo - podkreślam).

Jeśli człowiek jest minimalistyczny i zobaczy 1 klocek za cenę 20 zł to ominie aukcję 🙂 Jeśli zobaczy dużo klocków za 20 zł to aukcja przyciągnie klienta. Jestem pewien, że przez to stracę sporo klientów a allegro pieniądze.

 

Dlaczego dzisiaj się przyczepia allegro do sprzedawców klocków - sytuacja nie dotyczy tylko mnie, jestem na bieżąco z konkurencją w tej kwestii. Miniatury są od ponad 2, 3 lat i dopiero dzisiaj allegro postawiło krzyżyk na Nas, o co chodzi?

 

Czy jakis moderator może w tej kwestii zainterweniować z jakiś managerem tego działu aby zweryfikować Wasz regulamin? Czy naprawdę zrozumieć, że klocki to specyficzna dziedzina - to nie jest zestaw jeden, że widać wszystko na 1 zdjęciu tylko elementy.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Sytuacja jest na tyle poważna, że jesteśmy skłonni zgłosić od jutra kilkatysięcy ofert, które łamią regulamin, skoro fotka ma równać się z produktem, który kupuję w konkretnej ilości 🙂 Tymbardziej, że nie opłaca sie sprzedawać po 1 sztuce, bo zdzierałbym pieniądze od klientów, a allegro prowizje.

 

Przypominam, że sprzedajemy zabawki dla dzieci i dostajemy i informacje, że nasze oferty znikają z błachej przyczyny. Jak allegro stawia Nas jako sprzedawców przed rodzicami z płaczącymi dziećmi?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Hoth24BrickStore Rozumiem Twoje stanowisko, ale regulamin i jego zapisy są takie same dla wszystkich kategorii na Allegro i  na ten moment wyłączona jest z niego tylko kategoria "Moda - Outlet". Tak jak napisał Ci nasz pracownik w korespondencji mailowej, dokładne informacje jak powinny wyglądać miniatury znajdziesz w art. 2, załącznika numer 2, ale na tem moment nie mam informacji, że coś miałoby się tutaj zmienić w najbliższym czasie. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

Chcę mieć potwierdzenie od Ciebie. Czyli miniatura z 1 klockiem i opisem sprzedaży większej ilości klocków, mimo stanu faktycznego z miniatury jest zgodna z regulaminem?

Żeby to zobrazować kupując ze zdjęcia 1 samochód dostaję z opisu 20 takich samochodów?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hoth24BrickStore Miniatura powinna przedstawiać taką ilość przedmiotów, jaka jest kupowana przy kliknięciu "kup teraz". Jeżeli przedmiotem oferty jest 1 przedmiot, to na miniaturze może być przedstawiony także tylko 1 przedmiot.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów