anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z weryfikacją konta

wiki0441
#13 Ambasador#

Witam, wygląda na to, że jest jakiś problem z weryfikacją mojego konta do wypłat w CZK. Pomarańczowy trójkąt z wykrzyknikiem przy koncie Revolut. Na czym polega problem?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 konsultuję Twoją sprawę, dam znać gdy tylko otrzymam odpowiedź 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 wykonaj proszę przelew weryfikacyjny z konta Revolut, ale nie polskiego, tylko tego podanego w zakładce Ustawienia wypłat. Przelew otrzymaliśmy z konta z początkiem PL, a to jest numer techniczny Revoluta i dlatego taki przelew nie przejdzie. 
Tutaj jeden z członków społeczności podzielił się jak wykonać przelew z konta zagranicznego, a nie technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@la_nika czy ma znaczenie jaki będzie tytuł przelewu? Jeśli tak, to jaki powinien być? Czy kwota pierwszego przelewu zostanie mi zwrócona? Jeszcze do mnie nie wróciła.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 tak, oba przelewy powinny być zwrócone. Tytuł powinien być dokładnie taki jak ten, który zostanie wygenerowany z zakładki Ustawienia wypłat (po kliknięciu "przejdź do banku"). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@la_nika pomóż mi proszę, bo nie widzę przysicku "przejdź do banku". Mam tylko "zmień ustawienia" i "dodaj metodę wypłat"

wiki0441_0-1686129300501.png

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 tutaj wybierz "zmień ustawienia". 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Wtedy mogę tylko zmienić nr BIC/SWIFT lub usunąć rachunek

wiki0441_1-1686147898800.png

 

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@w_kiwi pomożesz?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 już konsultuję Twoje zgłoszenie. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią najszybciej, jak to możliwe. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 otrzymałam informację, że jeśli nie masz opcji "przejdź do banku" możesz wybrać opcję przelewu tradycyjnego. Wtedy pojawią Ci się wszystkie potrzebne dane, a Ty wykonasz przelew z poziomu strony banku. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@w_kiwi  Wreszcie udało mi się znaleźć dane do przelewu tradycyjnego. Dlaczego w danych do przelewu w polu kwota widnieje 1dolar lub 1euro? Przecież ja aktywuje konto w czk. Nie mam konta w euro ani w dolarach. Załączam screen. Jednocześnie zapytam, czy kwota którą przelewam ma znaczenie? Na poprzedniej stronie miałam napisane by przelać 1zł lub 10czk. Z revoluta, którego próbuję podpiąć nie mogę przelać mniej niż 5zł lub 28,78czk.

@w_kiwi proszę Cię o pomoc

wiki0441_0-1687525565560.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Kwota nie ma znaczenia. Przelej najmniejszą kwotę jaka jest możliwa. Po weryfikacji zwrócimy te środki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@nat_not , @w_kiwi  czy wiadomo coś w mojej sprawie? Przelew otrzymaliście przed weekendem, a ja nadal nic nie wiem. Minął mi termin zapłaty faktury za rynek czeski, a jeśli nie dostanę wypłaty w koronach, to nie mam jak jej zapłacić- czekam tylko na Waszą weryfikację...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 już konsultuję Twoje zgłoszenie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@w_kiwi przypominam się 😉

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 przepraszam, że czekasz, działamy 🙂 Czy mogłabyś przesłać potwierdzenie przelewu (najlepiej, aby na potwierdzeniu widoczne były oba konta Revolut i to zagraniczne z początkiem LT i to polskie)? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@la_nika , @w_kiwi mogę załączyć tylko screena, bo potwierdzenie generuje się jako pdf, którego nie mogę tu załączyć. Próbuję podpiąć konto Revolut już ponad miesiąc. Czy to naprawdę musi aż tyle trwać? Już mam zablokowaną sprzedaż, czekam tylko na pozytywną weryfikację...

wiki0441_0-1688204742877.png

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 prześlij proszę potwierdzenie w formacie pdf na adres spolecznosc@allegro.pl potrzebujemy potwierdzenia przelewu wykonanego z zagranicznego rachunku Revolut - początek numeru z LT

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Niestety nie umiem takiego wygenerować 

oznacz moderatorów