anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wieleowariantościowością

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam,

wystawiam aukcje taśm LED, każda ma inny kod EAN jednak przy próbie ,,połączenia" aukcji wyskakuje że są to aukcja zdublowane? Co mogę robić źle? Ten problem powtarza się często i jest irytujący!!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Zrzut ekranu 2023-06-26 092926.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x sprawdzimy co powoduje ten problem w Twoich ofertach i wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Chyba wyskakuje duplikat, bo wszystkie oferty mają tę samą barwę światła. Sortowanie po czymś innym powinno przejść albo ustawienie ofert z różnymi barwami... Przynajmniej mi tak z książkami się dzieje, że jak np ustawiłam sortowanie po roku to z jednego roku mogła być tylko jedna, kolejna była duplikatem obojętnie jaka by nie była.... Ale w sumie nie znam się na tym. 

oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Próbowałem już wszystkiego. Kolor jest ten sam bo to trzy warianty tej samej taśmy tzn. 1m, rolka 5m i rolka 10m. Każdy artykuł ma inny kod EAN i mimo to lipa jest. Ręce opadają:(

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x przepraszam Cię, że musiałeś czekać. Nie uda Ci się ustawić wariantowania po parametrze "barwa światła" mając ten sam kolor w każdej z ofert. Na tym polega wybór parametru walidującego, że musi on się różnić w ofertach, które chcesz ze sobą połączyć. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Hey, w takim razie jak mogę wystawić aukcje z opcja np. jeden metr taśmy LED, 2m itd.? Chodzi mi o to by klient z pozycji jednej aukcji miał możliwość jednym kliknięciem przejść na wariant tego samego produktu tylko w dłuższej wersji.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x nie wspieramy już funkcji wariantów ofertowych, a co za tym idzie nie zostanie dodany nowy parametr, po którym możesz połączyć oferty. Obecnie skupiamy się na wariantach produktowych, które automatycznie łączą w warianty oferty powiązane z produktami należącymi do jednej grupy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów