anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wygenerowaniem etykiety do wysyłki do Czech

MAMY ROZWIĄZANIE!
bio2zi
#8 Zapaleniec#

To już jest moja kolejna wysyłka do Czech, do tej pory nie było żadnych problemów z generowaniem etykiet. A teraz mam dwie przesyłki w dwa miejsca do Czech i nie jestem w stanie wygenerować do nich etykiet wysyłkowych. W obu przypadkach forma wysyłki to Allegro International Automaty Paczkowe Czechy. W formularzu "Wysyłam z Allegro" wybieram, że odebrać ode mnie ma kurier InPost (ale gdy wybiorę nadanie w paczkomacie jest to samo). Wybieram potem najmniejsze wymiary paczki, czyli Gabaryt S, klikam ZAMÓW PRZESYŁKI i po dosyć długim czasie oczekiwania wyskakuje mi komunikat 

 

Lista błędów ładowania

Error: Musisz wybrać co najmniej 1 paczkę!

 

Paczkę mam wybraną, wszystko zaznaczone - co mam zrobić, aby móc wydrukować etykiety? Dotyczy transakcji cce65e30-5578-11ee-81a6-e574c055d48a oraz  71152d41-54ae-11ee-b099-f150ea6110c8

Czy jest jakaś alternatywna metoda generowania etykiet wysyłkowych niż formularz Wysyłam z Allegro? Proszę o pomoc, zależy mi aby dzisiaj wysłać te dwie paczuszki, bo klienci czekają.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bio2zi Wyczyść proszę pamięć podręczną przeglądarki i spróbuj ponownie. Mieliśmy niestety awarię nadawania przesyłek wskazaną metodą, ale została już wyeliminowana. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
bio2zi
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję za pomoc - etykiety już gotowe 🙂 

oznacz moderatorów
aurea_shop
#9 Pomysłodawca#

Witam

My mamy problem z nadaniem przesyłki, Klient z Czech wybrał Allegro Automaty Paczkowe WE|DO

Jak nadać taką przesyłkę? Czy na tę chwilę jest to w ogóle możliwe?

nr zamówienia af52eaa0-54d8-11ee-abd9-efd1bb21bbf1

oznacz moderatorów
bio2zi
#8 Zapaleniec#

Ja właśnie miałem dokładnie takie 2 zamówienia, ale po informacji o w_kiwi o naprawionej awarii udało się je wygenerować i paczki już wysłane. Trzeba próbować 🙂

oznacz moderatorów
aurea_shop
#9 Pomysłodawca#

U nas niestety nie pomogło

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aurea_shop W tym artykule znajdziecie instrukcję nadawania przesyłek do Czech.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
aurea_shop
#9 Pomysłodawca#

@nat_not W naszym przypadku wygląda to jakoś inaczej

Brakuje Sekcji nadawca

Zrzut ekranu 2023-09-18 200108.png

 

Zrzut ekranu 2023-09-18 195822.png

oznacz moderatorów
aurea_shop
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy ktoś nam pomoże? Zamówienie czeka na nadanie już drugi dzień bo nie możemy otrzymać tutaj pomocy 😞

W naszym przypadku nie ma - jak w artykule o nadawaniu paczek do czech - możliwości wyboru, że przesyłkę odbierze od nas Inpost itp, możemy jedynie zmienić przewoźnika, który doręczy przesyłkę do Klienta.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aurea_shop Opiszcie dokładnie problemy, które się pojawiają przy próbie nadania przesyłki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
aurea_shop
#9 Pomysłodawca#

 @nat_not W naszym przypadku nie ma - jak w artykule o nadawaniu paczek do Czech - możliwości wyboru, że przesyłkę odbierze od nas Inpost itp, możemy jedynie zmienić przewoźnika, który doręczy przesyłkę do Klienta.

Nie ma informacji, że przesyłkę odbierze Inpost. 

Przy zamówieniu przesyłki pojawia się błąd :

Błąd przetwarzania

Pole "Dane nadawcy - adres" zawiera błędne dane: Otrzymany kraj nadawcy jest niewspierany dla żądanej metody dostawy

Zrzut ekranu 2023-09-18 195822.png

oznacz moderatorów