anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wygenerowaniem etykiety

MAMY ROZWIĄZANIE!
bjes2
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedałam 3 książki jednemu kupującemu, przy dwóch była opcja Allegro Inpost, przy trzeci8ej, wystawionej znacznie wcześniej, Poczta Polska.  Kupujący zapłacił za książki i koszty wysyłki - 8,99. Nie mam możliwości wygenerowanie etykiety.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bjes2 ponieważ w ofertach nie było jednej wspólnej metody dostawy Kupujący miał możliwość wpisania własnej kwoty. W takiej sytuacji powinniście wcześniej porozumieć się z Kupującym i ustalić koszt dostawy, ponieważ obecnie będziesz mogła nadać przesyłkę poza Allegro przez Managera Przesyłek InPost jednak nie w cenie 8,99 zł, a 12,99 zł jeżeli przesyłka zmieści się do najmniejszej skrytki (8x38x64 cm). Możesz poprosić Kupującego o dopłatę, a aby takich sytuacji uniknąć w przyszłości upewnij się, że w Twoich cennikach dostawy jest przynajmniej jedna wspólna metoda wówczas będziesz mogła ustawić odpowiedni sposób łączenia kosztów dostawy. Innym rozwiązaniem jest używanie zawsze tego samego cennika dostaw.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
resty
#7 Wielbiciel#

Ja juz drugi dzień walcze żeby w ogóle nadać  przesyłkę allegro Impost i nie daje rady tak samo nie pomogli konsultanci z impost 😞

 

oznacz moderatorów
resty
#7 Wielbiciel#

kończy sie na takim komunikacie: resty - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! 

oznacz moderatorów
bjes2
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów