anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem podobnych aukcji

AF_Slupsk
#7 Wielbiciel#

Witam, czy ktoś mi pomoże zrozumieć sytuację z dzisiaj. Allegro usunęło mi kilkaset aukcji za pewne słowo w opisie towaru, ok. Wystawiłem na nowo juz połowę, a dzisiaj zadziała się rzecz dziwna, bo po uzupełnieniu wszystkich parametrów, połączeniu z katalogiem, pokazuje mi sie komunikat o treści "Oferta nieznaleziona. Została usunięta, zarchiwizowana lub nigdy nie istniała". Niektóre oferty się wystawiają, ale większość niestety nie.

O co tu chodzi? Nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na to zdarzenie.

Z góry dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AF_Slupsk Cześć. 🙂 Prawdopodobnie oferty, których nie udało się wystawić, nie mają uzupełnionych parametrów obowiązkowych (które np. kiedyś nie były obowiązkowe, ale teraz są).  

Sprawdź proszę, czy w zakładce Mój asortyment możesz odnaleźć szkice ofert, których nie udało się wystawić i uzupełnij brakujące parametry.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AF_Slupsk
#7 Wielbiciel#

No włąsnie każda aukcja z maila została wrzucona do "mój asortyment", gdzie pokazała się, włączyłem opcję "wystaw podobny", otworzyła się w formularzu, uzupełniłem wszystkie parametry, po naciśnięciu " wystaw przedmiot" pokazuje towar do połaczenia z produktem i po nacisnięciu "połącz" wyskakuje ten komunikat. Do wczoraj wszystko działało, wystawiłem kilkaset ponownych aukcji. Czy jest jakis termin ważności usunietych aukcji, pozostających na mailu jako usuniete?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AF_Slupsk Tę sprawę należy zweryfikować. Prześlij mi proszę przykładowe numery oferty, z których próbujesz wystawić "wystaw podobne". Poproszę również o zrzuty ekranu krok po kroku z wystawiania takiej oferty, na którym będzie widoczny cały ekran (razem z paskiem URL). Zgłoszę to do IT. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AF_Slupsk
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. A prosze mi powiedzieć, bo nie wchodzą mi aukcje z maila z dnia 21.06.22, ale z 27.06.22 juz tak. Czy jest jakis termin na aktywność aukcji? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AF_Slupsk Oferty znikają z "Mój asortyment" po 60 dniach od zakończenia, zatem tutaj ten czas nie minął i oferty powinny być widoczne. 

Z opisu tej sprawy trudno powiedzieć co się wydarzyło. Najlepiej będzie, jeśli prześlesz zrzuty ekranu z wykonywanych krok po kroku czynności z widocznym całym oknem przeglądarki, paskiem adresu URL, a także datą i godziną. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów