anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czyżby jakaś kolejna awaria lub nowe udoskonalenia są wdrażane bo nie mogę wystawiać aukcji na żadnym z komputerów. tradycyjna śpiewka "coś poszło nie tak ,spróbuj odświeżyć później" . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Niestety. Nadal to samo. Przykładowy numer aukcji z której chciałam skorzystać aby wystawić inną aukcję:

9996040636

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dziwne że pojedynczo nie chcą wchodzić wznowienia ale hurtowo wchodzą ,tyle że hurtowo nie da się ponowić na wybrany czas tylko idą tak jak były ustawione wcześniej i o jednej porze a w licytacjach to nie jest dobre rozwiązanie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mwmonety @cztery_bez_atu Wciąż konsultuję Wasze zgłoszenia. Przekazuję prośbę z techu o Wasze zrzuty ekranu z widocznym komunikatem z przeglądarki w trybie incognito. 

oznacz moderatorów

bochniaczek
#8 Zapaleniec#

Nie udało nam się zebrać danych potrzebnych do wyświetlenia strony. Poczekaj chwilę i spróbuj odświeżyć stronę. - taki komunikat za każdym razem pojawia się przy próbie wznowienia/edycji oferty. Wyczyszczenie cookies nie pomogło.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bochniaczek a inna przeglądarka ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bochniaczek
#8 Zapaleniec#

pomogła zmiana przeglądarki z Opery na Edge

oznacz moderatorów

bochniaczek
#8 Zapaleniec#

Teraz na Operze tez działa, zobaczymy jak długo. 

oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

Maile z allegro przychodzą po dwóch godzinach, jednak coś jest nie tak.

 

oznacz moderatorów

bochniaczek
#8 Zapaleniec#

u mnie też maile od allegro informujące o sprzedaży przyszły dziś w południe, a towar sprzedał się wczoraj...Nie wszystkie ale kilka tak.

oznacz moderatorów

Super-Gadzety-PL
#8 Zapaleniec#

Gdy próbuje pobrać przez RestAPI dane oferty (metoda: GET/sale/offers/offerId) np. 11724734091, 11724669276 to także mam błędny response (400 - Syntactically incorrect request), czyli raczej to przeglądarki i cookies nie dotyczy.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Myślałem że po nocy obudzę się i będzie dobry dzień a tu nadal jest problem ,jedną aukcję wznawiam ,następnej już się nie da . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 W tej sytuacji proszę o przesłanie aktualnych zrzutów ekranu potwierdzających, że problem nadal występuje niezależnie od przeglądarki, również przy korzystaniu z trybu incognito. To konieczne, ponieważ (jak pisała @ko_alka), zespołowi technicznemu nie udało się powtórzyć błędu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not To wygląda tak że czasem udaje się coś wznowić ale przy następnej aukcji już wyświetla się komunikat  "coś poszło nie tak " -nie udało się zebrać danych potrzebnych do wyświetlenia strony .Poczekaj chwilę i spróbuj odświeżyć stronę.  Aukcja taka faktycznie po jakimś czasie daje się wystawić ale przy następnej jest znowu to samo .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Takie problemy występują z tego co widzę tylko przy pojedynczych aukcjach bo jak zaznaczę np.dwie które nie dają się wystawić pojedynczo to w parze idą bez problemu tyle że grupowo nie mam możliwości planowania wystawiania na dany dzień i godzinę a w licytacjach to jest bardzo istotne.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 @m-c-m Dostałam informację, że w tej chwili problemy ze wznawianiem nie powinny już występować. Jeśli to możliwe, sprawdźcie proszę czy znów się pojawią.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Sprawdziłem i póki co problemu nie widzę ,wystawiłem kilka aukcji .Jak problem powróci (oby nie) to dam znać.

oznacz moderatorów

Super-Gadzety-PL
#8 Zapaleniec#

spróbuj proszę czy dasz radę ją edytować - u nas wywala ten sam błąd przy próbie edycji niektórych ofert

oznacz moderatorów

bochniaczek
#8 Zapaleniec#

podczas edycji ten sam problem, od kilku godzin

oznacz moderatorów

bochniaczek
#8 Zapaleniec#

Problem nadal występuje. Niezależnie od przeglądarki. Udało się wznowić kilka ofert, ale nadal wyskakuje w/w komunikat.

oznacz moderatorów

Super-Gadzety-PL
#8 Zapaleniec#

u nas także pojawia się ten komunikat ale przy próbie edycji niektórych ofert. Przykładowe ID: 11724734091, 11724669276, 10876555596

Błąd występuje także podczas korzystania z RestAPI (dla tych samych ID ofert). W metodzie: GET/sale/offers/{offerId} otrzymuję response: 400 Syntactically incorrect request, więc raczej nie zależy to od ustawień i cookies przeglądarki

oznacz moderatorów