anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czyżby jakaś kolejna awaria lub nowe udoskonalenia są wdrażane bo nie mogę wystawiać aukcji na żadnym z komputerów. tradycyjna śpiewka "coś poszło nie tak ,spróbuj odświeżyć później" . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 zmień przeglądarkę. U mnie z Comodo też jest taki komunikat, z Firefoxa i Opery jest ok.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

no fakt , cóś tam się niewielkiego działo , ale u mnie poszło z kopa .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Odnotowaliśmy chwilowe problemy. W tej chwili nie powinny już występować.

Przepraszamy za nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

m-c-m
#8 Zapaleniec#

Chwilowe? Problem trwa od godziny 14:00 i dalej nie ustąpił. Wciąż ten sam komunikat.

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Mieliśmy to samo na kilku kontach, teraz już jest ok 🙂


Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube! 
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

U mnie nadal poprawa tylko połowiczna ,mogę wystawiać świeże pozycje ale nie mogę wystawić ponownie tych które się zakończyły .Nie ponawiam automatycznie aukcji tylko te które w danej chwili chcę i o jakiej porze mają się kończyć ,bo to jest bardzo istotne w licytacjach. 

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

U mnie wszystko leży. Sorry, nie wszystko, pojawia się wspomniany wyżej komunikat że " coś poszło nie tak " itp.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ciekawe czy potencjalni klienci mogą składać oferty w licytacjach czy również mają z tym problem jak my z wystawianiem .Jeśli są problemy po obu stronach to sprzedawcy powinni otrzymać jakieś zadość uczynienie np. wydłużenie aukcji o 24 h. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kolejna godzina mija a poprawy jak nie było tak nie ma . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Macie jakieś dobre wieści ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Podaj mi proszę numery tych ofert

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

  @ko_alka_ To nie jest konto z którego akurat tu napisałem ,tylko drugie firmowe które też mam na to samo nazwisko. Próbuję wystawiać kilka aukcji wchodzi  ,następne nie wchodzą .Bardziej boję się czy moi klienci mogą licytować kończące się niebawem aukcje bo żadnych zmian w cenach nie widzę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Nie ma zgłoszeń technicznych dotyczących braku możliwości licytowania. Jeśli chcesz, to prześlę Twoje licytacje do weryfikacji - podobnie jak oferty, których nie możesz wystawić. Możesz przesłać mi numery ofert i ID konta firmowego na spolecznosc@allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@ko_alka Mam mnóstwo ofert do wznowienia np.11766671527 ,117668430055 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety Dzięki. Rozumiem, że pojawia się wspomniany komunikat "coś poszło nie tak"? Zgłosiłam te oferty do sprawdzenia przez Dział Techniczny, czekam na odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ko_alka Ofert takich jest dużo , a co do licytacji to mam duże obawy że klienci też mogli nie mieć możliwości licytowania ,patrząc na wszystkie kończące się wieczorem aukcje nie ma najmniejszych zmian w cenach licytowanych i zakończonych przedmiotów.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

No to ja musiała bym podać ponad 11 000 numerów aukcji?  Od południa próbuję za pomocą opcji " wystaw podobną " wystawić cokolwiek i jedyne co widzę to wspomniany wcześniej komunikat.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety Otrzymałam odpowiedź, że nie udało się powtórzyć problemu. 

@kolekcjoner608 @cztery_bez_atu @mwmonety Wyczyściliście pliki Cookies i sprawdziliście, czy możecie wystawić oferty w trybie incognito? Jeśli tak, to będę kontaktowała się z Działem Technicznym raz jeszcze. Prześlijcie mi proszę zrzuty ekranu, jeśli macie taką możliwość i przykładowe numery ofert (nie muszą być wszystkie, chodzi tylko o przykład do weryfikacji). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

Coś jest na rzeczy bo u mnie duża luka w sprzedaży między 12 a 19. Co więcej miałem kilka razy problem z wyszukiwaniem na allegro. Mieliło ale nic nie znajdowało.  Dodam, że internet działał Ok.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ko_alka Wystawiłem hurtowo ,bo pojedynczo się nadal nie da wystawiać np.oferta 11771311516 niedawno się skończyła a nie mogę ponowić.

oznacz moderatorów