anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czyżby jakaś kolejna awaria lub nowe udoskonalenia są wdrażane bo nie mogę wystawiać aukcji na żadnym z komputerów. tradycyjna śpiewka "coś poszło nie tak ,spróbuj odświeżyć później" . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Niestety. Nadal to samo. Przykładowy numer aukcji z której chciałam skorzystać aby wystawić inną aukcję:

9996040636

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dziwne że pojedynczo nie chcą wchodzić wznowienia ale hurtowo wchodzą ,tyle że hurtowo nie da się ponowić na wybrany czas tylko idą tak jak były ustawione wcześniej i o jednej porze a w licytacjach to nie jest dobre rozwiązanie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety @cztery_bez_atu Wciąż konsultuję Wasze zgłoszenia. Przekazuję prośbę z techu o Wasze zrzuty ekranu z widocznym komunikatem z przeglądarki w trybie incognito. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bochniaczek
#7 Wielbiciel#

Nie udało nam się zebrać danych potrzebnych do wyświetlenia strony. Poczekaj chwilę i spróbuj odświeżyć stronę. - taki komunikat za każdym razem pojawia się przy próbie wznowienia/edycji oferty. Wyczyszczenie cookies nie pomogło.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bochniaczek a inna przeglądarka ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bochniaczek
#7 Wielbiciel#

pomogła zmiana przeglądarki z Opery na Edge

oznacz moderatorów

bochniaczek
#7 Wielbiciel#

Teraz na Operze tez działa, zobaczymy jak długo. 

oznacz moderatorów

sisa3
#10 Popularyzator#

Maile z allegro przychodzą po dwóch godzinach, jednak coś jest nie tak.

 

oznacz moderatorów

bochniaczek
#7 Wielbiciel#

u mnie też maile od allegro informujące o sprzedaży przyszły dziś w południe, a towar sprzedał się wczoraj...Nie wszystkie ale kilka tak.

oznacz moderatorów

Super-Gadzety-PL
#8 Zapaleniec#

Gdy próbuje pobrać przez RestAPI dane oferty (metoda: GET/sale/offers/offerId) np. 11724734091, 11724669276 to także mam błędny response (400 - Syntactically incorrect request), czyli raczej to przeglądarki i cookies nie dotyczy.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Myślałem że po nocy obudzę się i będzie dobry dzień a tu nadal jest problem ,jedną aukcję wznawiam ,następnej już się nie da . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 W tej sytuacji proszę o przesłanie aktualnych zrzutów ekranu potwierdzających, że problem nadal występuje niezależnie od przeglądarki, również przy korzystaniu z trybu incognito. To konieczne, ponieważ (jak pisała @ko_alka), zespołowi technicznemu nie udało się powtórzyć błędu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not To wygląda tak że czasem udaje się coś wznowić ale przy następnej aukcji już wyświetla się komunikat  "coś poszło nie tak " -nie udało się zebrać danych potrzebnych do wyświetlenia strony .Poczekaj chwilę i spróbuj odświeżyć stronę.  Aukcja taka faktycznie po jakimś czasie daje się wystawić ale przy następnej jest znowu to samo .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Takie problemy występują z tego co widzę tylko przy pojedynczych aukcjach bo jak zaznaczę np.dwie które nie dają się wystawić pojedynczo to w parze idą bez problemu tyle że grupowo nie mam możliwości planowania wystawiania na dany dzień i godzinę a w licytacjach to jest bardzo istotne.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 @m-c-m Dostałam informację, że w tej chwili problemy ze wznawianiem nie powinny już występować. Jeśli to możliwe, sprawdźcie proszę czy znów się pojawią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Sprawdziłem i póki co problemu nie widzę ,wystawiłem kilka aukcji .Jak problem powróci (oby nie) to dam znać.

oznacz moderatorów

Super-Gadzety-PL
#8 Zapaleniec#

spróbuj proszę czy dasz radę ją edytować - u nas wywala ten sam błąd przy próbie edycji niektórych ofert

oznacz moderatorów

bochniaczek
#7 Wielbiciel#

podczas edycji ten sam problem, od kilku godzin

oznacz moderatorów

bochniaczek
#7 Wielbiciel#

Problem nadal występuje. Niezależnie od przeglądarki. Udało się wznowić kilka ofert, ale nadal wyskakuje w/w komunikat.

oznacz moderatorów

Super-Gadzety-PL
#8 Zapaleniec#

u nas także pojawia się ten komunikat ale przy próbie edycji niektórych ofert. Przykładowe ID: 11724734091, 11724669276, 10876555596

Błąd występuje także podczas korzystania z RestAPI (dla tych samych ID ofert). W metodzie: GET/sale/offers/{offerId} otrzymuję response: 400 Syntactically incorrect request, więc raczej nie zależy to od ustawień i cookies przeglądarki

oznacz moderatorów