anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problemy z logowaniem

biuropablojdg
#10 Popularyzator#

Czy coś się zmieniło od wczoraj w temacie logowania? wcześniej można było być zalogowanym jednocześnie na wielu urządzeniach. Teraz w momencie kiedy jestem zalogowany na komputerze, próbując zalogować się z tel wyskakuje "nieprawidłowy login lub hasło". Dopiero w momencie wylogowania się na komputerze mogę zalogować się z telefonu. Strasznie utrudnia to życie.  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@biuropablojdg nie, w kwestii logowania nic się nie zmieniło. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

biuropablojdg
#10 Popularyzator#

to czym może być to spowodowane? w tej chwili mam tak, że jeżeli jestem zalogowany w sales center, a chce przejść na stronę allegro bo niestety tylko tam widać na bieżąco powiadomienia o wiadomościach i dyskusjach, to nawet otwierając drugie okno w przeglądarce wcześniej byłem z automatu zalogowany a teraz wymusza ponowne zalogowanie które nie dochodzi do skutku ze względu na błędny login/hasło mimo że są poprawnie wpisane 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@biuropablojdg jeśli chodzi o sales center to wymagane jest logowanie do tego narzędzia jest niezależne od Allegro. Czy to drugie logowanie, w nowej zakładce dotyczy Allegro czy Sales Center? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

biuropablojdg
#10 Popularyzator#

ok to by wyjaśniało sytuację. natomiast nadal mam problem z zalogowanie na drugim urządzeniu. Wyskakuje komunikat o błędnym haśle mimo że jest zapisane w pamięci i na 100% jest poprawne

oznacz moderatorów