anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt usunięty z katalogu

meliuscras-com
#8 Zapaleniec#

Witam, moja oferta sprzedaży została odłączona od katalogu, gdy próbuję go ponownie podłączyć dostaję taki komunikat:

Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy - Nie połączysz oferty z wybranym produktem. Produkt nie pasuje do oferty i został już wcześniej odłączony. Wybierz inny produkt.

Aukcję mam już od prawie miesiąca i wcześniej nie było żadnych problemów, wszystkie parametry się zgadzają kod EAN również. Sprzedałem już 28szt tego towaru, jedna nawet dziś rano.

Inni sprzedający mają taki sam produkt i ich aukcje pasują do oferty. Nawet ja mam drugą identyczną aukcję i ona też nie została usunięta. Jaka może być tego przyczyna? 

KOD EAN: 5903968608361

Link do mojej aukcji: https://allegro.pl/oferta/fenix-mini-przenosny-waporyzator-do-suszu-14451457944

aktualnie z innym kodem, do której udało się podłączyć.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@meliuscras-com Wydaje się, że w tej chwili oferta jest połączona z właściwym produktem. Z którym produktem była połączona wcześniej?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

meliuscras-com
#8 Zapaleniec#

KOD EAN: 5903968608361

Z tym była połączona przez prawie miesiąc. Mam ten kod z hurtowni i jest prawidłowy dla produktu który sprzedaję.

W aktualnym połączeniu, nie ma prawie żadnych ofert innych sprzedających.
Opis, zdjęcia, parametry - wszystko dodawałem z katalogu, więc zastanawia mnie co nie pasuje skoro inni mają to samo i ich pasują.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@meliuscras-com Poprosiłam o sprawdzenie. Wrócę tutaj z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@meliuscras-com Dostałam odpowiedź, że doszło do błędu.  W tej chwili powinieneś mieć możliwość ponownego powiązania oferty z wcześniejszym produktem. Sprawdź to proszę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

meliuscras-com
#8 Zapaleniec#

Udało się podpiąc do pierwotnego produktu.
Wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam!

oznacz moderatorów