anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja - błedne przypisanie opisu do mojej oferty

goldi_pegie_pl
#8 Zapaleniec#

Witam

Czy ktoś się boryka ze słabą obsługą allegro w sprawie produktyzacji ?

mianowicie wystawiam swój nowy produkt, po kilku godzinach od stworzenia go w "Ich" bazie danych jest ni z tond ni z owąt podpięty do jakiegoś dziwnego tytułu nie związanego z moją aukcją,

 

Bujam się z obsługą allegro już tydzień czasu, obroty spadły o 50% a allegro ma to w dupie zeby co kolwiek zrobić,

promowania już wyłaczyłem bo nie bede napędzać sprzedaży konkurencji (co już się dzieje)

 

Jak sobie poradzić z tym czymś, może jakiś kompetentny pracownik zajmie się sprawą ?

 

pozwole wywołać kogoś z allegro
@cloudcloud @nat_not @msniezek

Maciej może się wypowiesz w tej kwestii bo ze społeczności zjednoczonych uciekłeś a osoby które tam oddelegowałeś są mało kompetentne, o czacie nie wspominajac numer sprawy która się toczy od zeszłego tygodnia

11089179 dziś kolejny email poszedł, takie zlecenie od "czatownika"

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

pinsplash
#21 Demiurg#

@goldi_pegie_pl   tu masz gościa który powinien Ci pomóc ( o ile jeszcze istnieje ) : @jacek_kulakowski 

To"spec" Allegro od produktyzacji..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

goldi_pegie_pl
#8 Zapaleniec#

@jacek_kulakowski  czy możesz zająć się tematem ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pinsplash tylko przez grzeczność nie posądzam cię o sarkazm😁

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  tiaaaa..... zwróć uwagę że od czasu tej pierwszej ( i jedynej) dyskusji nie pojawił się już tutaj mimo wielu wątków na ten temat

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

goldi_pegie_pl
#8 Zapaleniec#

😄 zobaczymy czy ktoś coś w ogóle zrobi, jak do tej pory bujam sie z tematem tydzień czasu

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pinsplash po co ma się pojawiać, ludzie radzą sobie jak potrafią, wpisują w parametrach co tylko im do głowy przyjdzie, żeby tylko wystawić przedmiot. Ja ponad miesiąc walczyłam o zmianę błędnych parametrów i ciągle słyszałam "nie bo nie"😁

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@konto zamknięte Właśnie to, że ktoś wpisuje co chce sprawia, że codziennie robi się coraz większy bajzel w produktyzacji 🤣 Nawet gdzieś był post na forum, że pracownik Allegro polecił komuś wpisanie dowolnej wartości w jakimś polu, musiałbym pogrzebać w postach.

Uważajcie, bo Allegro rozdaje darmowe wyróżnienia za dodawanie nowych produktów, więc za niedługo w bazie będzie taki chaos, że sami sobie z tym nie poradzą. Wszystko na siłę, żeby mieć jak najwięcej przed wejściem na giełdę.

Jak to było w pewnej przeróbce: im gorzej, tym lepiej 🤣

Sensu też nie ma to, że ktoś stworzył produkt i przy wystawianiu tego przedmiotu musimy stworzyć połączenie z produktem, co będzie później wymagane. No i teraz tak, albo łączymy produkt z błędnymi danymi, zgłaszamy to i czekamy tygodniami na jakąś akcję, przy okazji  tłumacząc się kupującym, albo usuwamy produkt i spadamy w trafności masakrycznie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM jest dokładnie tak, jak piszesz. Baza produktów Allegro jest nic nie warta😁 Tylko co mają robić sprzedający, jeżeli żąda się od nich rzeczy niemożliwych?

oznacz moderatorów

goldi_pegie_pl
#8 Zapaleniec#

nie chodzi o samo wpisywanie co chce, tylko o to że wystawiam swój produkt ze swoim tytułem a mam podpięty tytuł innej firmy,

 

nie po to wydawałem w sierpniu ciężkie pieniądze na promowanie ofert, po to żeby allegro przerzuciło klientów ode mnie na konkurencje. no sorry

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@goldi_pegie_pl  możesz zgłosić błąd i podać swój tytuł aukcji. Może zmienią.🙂 Tyle tylko, że za chwilę ktoś zgłosi twój tytuł jako błąd😁

oznacz moderatorów

goldi_pegie_pl
#8 Zapaleniec#

zgłaszałem im błąd 3 dni temu, pisałem w mailu że to nie mój produkt, wymieniłem w 3 mailach numery ofert i nic

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@goldi_pegie_pl Postaram się pomóc i działam już w kwestii usunięcia błędnego powiązania w Twoich ofertach, ale daj mi proszę czas na skonsultowanie Twojego zgłoszenia. Wrócę do Ciebie z informacjami, jak tylko otrzymam odpowiedź w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  Ola, a to nie Jacek.K powinien działać??? 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@goldi_pegie_pl Robię wszystko co tylko mogę, aby Twój problem został jak najszybciej rozwiązany, ale mam do Ciebie pytanie i prośbę: 

1. Czy oferty, które wczoraj podałeś w wiadomości mailowej to wszystkie oferty, w których zgłosiłeś błędy? 

2. Będę super wdzięczna jeśli doślesz mi EANy Twoich produktów na spolecznosc@allegro.pl z tych błędnie powiązanych ofert. Znacznie pomoże mi to w dalszym działaniu w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

goldi_pegie_pl
#8 Zapaleniec#

Witaj @_HolaOla_  

 

1. we wszystkich zgłaszałem że tytuł nie jest mój, ze wściekłością wklejałem po raz kolejny informacje może troche niegrzeczną ale wkleiłem 

2. co do numerów ean przestałem je wprowadzać po usunięciu ich przy edycji. pewnie są wklejone w drugim moim koncie gdzie też będę zgłaszać oferty do odłączenia.

3. Jeżeli już tak działasz na punkcie tych problemów, to zgłoś proszę że podczas edycji USUWAMY produkt który mamy powiązany, nie kasowały się nasze parametry wypełnione w kilkudziesięciu tabelkach.

4. Oraz edycja produktu który jest zapisany w bazie powinna być z naszego panelu dostępna, bo obecnie to wygląda tak że jak JA zapisze swój produkt, to już go nie moge edytować, nawet jak jest źle podciągnięty tytuł, a dodam że produkty były utworzone NOWE !!!

nie łączyłem produktów z innymi, a to że parametry są podobne nie znaczy że system ma je połączyć.

 

Straciłem na to cały tydzień,
codziennie rozmowy na czacie po 2 godziny,
edycja produktu po wskazówkach kogoś z czatu
później kolejne zgłoszenie na czacie i znów gość każe edytować,
zgłąszać

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@goldi_pegie_pl Twoje uwagi dotyczące edycji oczywiście przekażę do właściwych osób, ale odnośnie punktu 2, abym mogła działać w Twojej sprawie potrzebuję tych EANów, albo chociaż przynajmniej nazwy lub loginu tego drugiego konta. Nie jestem w stanie sprawdzić EANów na koncie, z którego dopiero zamierzasz zgłaszać błędy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

goldi_pegie_pl
#8 Zapaleniec#

Jak mam odnieść się do Ciebie podczas odpowiedzi na emaila ?

Powołać się na _HolaOla_

2 tygodnie bujania się ze sprawą , do dziś cisza ,

a zapomniałem dzisiaj totalna olewka ludzi na czacie , nikt nic nie potrafi rozwiązać.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@goldi_pegie_pl Nie musisz tego robić, ponieważ mam dostęp do korespondencji mailowej i widzę jaką odpowiedź otrzymałeś. Wciąż działam w Twojej sprawie z właściwym zespołem, ale tak jak pisałam wczoraj potrzebuję dokładnych kodów EAN, których dotyczy ten problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

goldi_pegie_pl
#8 Zapaleniec#

wyślę email z ofertami,

i inne konto które tez jest spięte z jakąś inną firmą krzak

 

oznacz moderatorów