anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o poprawienie aukcji,

sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Kilkakrotnie prosilam o zmiane kategorii, to jest rower a nie motorower i jest wielokolorowy (na design składają się 4 kolory a nie jeden) To nie jest CZERWONY MOTOROWER, czy pracuje u Was ktos kompetentny kto nie robi wiecznych problemów sprzedającym? Czy może powinnismy poszukać innych alternatyw sprzedaży?Bez tytułu.png

aukcja nr: 12763312371

wielokolorowy rower elektryczny z napędem BAFANG MAX drive (M400), centralnym, 250W, 80 Nma8a6a36f450596744ceba3dc61e9.jfif

 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje poprosiłam o zmianę nazwy i parametru "kolor" w tym produkcie. Dam znać, gdy otrzymam odpowiedz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, czekam na info.

oznacz moderatorów

sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

@la_nika czy w kwestii zmiany parametru kolor coś się wreszcie ruszy, czy tez zamierzacie ponosić odpowiedzialność za reklamację z przyczyn nieprawidłowego opisu koloru - które w takich sytuacjach zdarzają się często

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sportiemocje nazwa produktu została zmieniona, ale ja wciąż nie otrzymałam odpowiedzi na moje zgłoszenie (w którym poprosiłam także o zmianę koloru), więc poczekaj proszę. Tak jak napisałam, gdy otrzymam odpowiedź, dam znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów