anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja za rzeczy dla niepełnosprawnych

krzysmodzel
#7 Wielbiciel#

Sprzedaję od jakiegoś czasu rzeczy i urządzenia dla niepełnosprawnych .

Jestem zaszokowany prowizją 15% od sprzedaży . może muszę wystawiać w innych działach .

Może mi doradzicie . Serdecznie dziękuję . Krzrysztof

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krzysmodzel  Zasady wystawiania ofert charytatywnych w Allegro zostały opisane w załączniku nr 17 do Regulaminu Allegro. Najlepiej będzie, jeśli się z nim zapoznasz 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Handel ma takie prawa nie ważne co i komu się sprzedaje tak samo się zarabia i tak samo trzeba płacić (w tym przypadku prowizja jest rzeczywiście zbyt duża) ale obserwując życie to pomoc tym którzy jej najbardziej potrzebują jest bardzo droga .

oznacz moderatorów

krzysmodzel
#7 Wielbiciel#

nic nie pisałem na temat aukcji charytatywnych ale na temat stawek prowizji za sprzęt dla niepełnosprawnych a na przykład kosmetyki dla urody nie zdrowia

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krzysmodzel  Przepraszam w takim razie. Źle Cię zrozumiałam. Może dlatego, że nie mamy takiej kategorii. A jeśli chodzi o sprzęt rehabilitacyjny, czy inne produkty z kategorii "Zdrowie", nie są one wyłączone z opłat. Nie udostępniamy też możliwości negocjowania stawek prowizji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

krzysmodzel
#7 Wielbiciel#

Nie wnioskuje o zawieszenie opłat ale może ten sprzęt można by było objąć niższą stawką ze względu na trudną sytuację osób z niepełnosprawnościami .

Krzysztof

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krzysmodzel Możesz zgłosić taki pomysł tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów