anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużony czas dostawy dla niektórych przewoźników

MAMY ROZWIĄZANIE!
Puzelek_pl
#9 Pomysłodawca#

Czyli położyliście wszystkich co wysyłają pocztą polską i dpd. Wysyłam rzeczywiście w 24 godziny i odbiór w punkcie pp za 15 dni a kurier dpd za 9. Wytłumaczcie ten przypał bo pacjent z waszej infolinii tłumaczył, że to wynika z raportów, któe otrzymujecie od przewoźników. Tłumaczenie dość mętne.

oznacz moderatorów
199 ODPOWIEDZI 199
Pionteczek
#1 Nowicjusz#

dlaczego w dostawach wyświetla się dostawa dopiero po 28 grudnia

przecież mamy dziś środę 20, i można na jutro nadawac

oznacz moderatorów
ZIK-NT
#8 Zapaleniec#

Witam, czy Wan też allegro zaznaczyło że przesyłka dojdzie po świętach. U nas o 9-tej zmienili. Dla ciekawości na ich aukcjach nadal widnieje informacja że dostarcza jurto. Myślę że warto to zgłosić

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ZIK-NT ja mam dalej bo zadbałem o to zgodnie z informacją od allegro z 7 listopada 2023 r. 🙂

W okresie przedświątecznym godzina wysyłki tego samego dnia będzie najważniejszym czynnikiem, który będziemy brali pod uwagę przy wyświetlaniu przewidywanego czasu dostawy. Szczególnie w ostatnim tygodniu przed świętami, kiedy tylko sprzedający ze zweryfikowanymi godzinami wysyłki tego samego dnia u przewoźników, którzy mają krótkie czasy przewozu, będą mieli w swoich ofertach obietnicę dostawy przed świętami. Szczegóły w punkcie Jak długo będziemy wyświetlać oznaczenie o dostawie przed świętami.


________
Κώστας
oznacz moderatorów
ZIK-NT
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie, dziękuje za sugestie. Już zadziałałem. Pozdrawiam życząc spokojnych świąt i po świętach tego samego

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie , mnie nie zmieniło 

oznacz moderatorów
SWIATEKA_PL
#8 Zapaleniec#

dlaczeo np. ten sprzedawca ma czas na pojutrze a moje wszystkie aukcje mają 8 dni ?  :

https://allegro.pl/oferta/pellet-zwirek-dla-kota-krolika-swinki-15kg-jasny-13163524704

 

oznacz moderatorów
czarnaplytaltd
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzisiaj wrzuciłem kilka paczek do paczkomatu. Jestem ciekawy czy dojdą na jutro czy za 8 dni.

Dam znać jeżeli będą jeszcze istniały jakiekolwiek posty związane z tym tematem bo widać, że moderacja działa prężnie

oznacz moderatorów
yaronimo_pl
#8 Zapaleniec#

Suchajcie,
dodałem ORLEN paczka i inne ORLEN i pokazuje przynajmniej na pojutrze, więc lepiej. Dodatkowo opisałem w opisie że INPOST działa z dnia na dzień, więc jest trochę lepiej.

pozdrawiam Świątecznie

 

PS. mam dobrego programistę, także jak Allegro chcę poprawne algorytmy stosować i mieć pewność to proszę o kontakt. Piszemy takie algorytmy i programujemy na co dzień.

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@yaronimo_pl dziś dodawałeś Orlen Paczkę do cennika? Dodałam teraz u siebie, ale nadal pokazuje 8 dni...

oznacz moderatorów
yaronimo_pl
#8 Zapaleniec#

No widzicie, znalazłem dziurę w algorytmie, chciałem Wam pomóc podpowiadając i co? Poprawili błąd w algorytmie i już to nie działa :(.

teraz pokazuje 28.12

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SWIATEKA_PL Tak jak zapowiadaliśmy, w ostatnich dniach przed Wigilią informację o dostawie przed świętami będziemy pokazywać tylko w tych ofertach, w których wyświetlamy godzinę wysyłki tego samego dniahttps://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zamowienia-z-22-grudnia-twoi-kupujacy-moga-dostac-jeszcze-przed...

Tutaj artykuł z kompleksowymi informacjami na temat przewidywanego czasu dostawy przed świętami: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/przewidywany-czas-dostawy-w-twoich-ofertach-przed-swietami-0Aaw... 

oznacz moderatorów
yesap_com
#8 Zapaleniec#

tak mamy na koncie www_yesap_com taką deklarację i na aukcji info dostawa 27 środa, jak to się ma do waszej odpowiedzi? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@yesap_com A o jaką konkretnie metodę dostawy pytasz? Weźmy np. ORLEN paczkę. Zgodnie z deklaracją, paczkę wysyłasz w ciągu 24 godzin, czyli do jutra (21 grudnia). Czas przewozu ORLEN Paczki to 1 dzień, czyli mamy 22 grudnia. Kolejne dni to są dni weekendowe i świąteczne, paczka trafia do odbioru 27 grudnia. 

oznacz moderatorów
Ignis_piro
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Szanowna Pani. Licząc zgodnie z Pani metodologią i informacjami Allegro mamy w tym przypadku od 21. Do 27 mamy 7dni. Allegro podaje 8.

Proszę o informację czy Allegro akcja świątecznych dostaw allegro, będzie działać w ten sposób że z każdym kolejnym mijającym dniem, będzie skracał się czas dostawy? Na przykład dziś w aukcji mam napisane że towar będzie za 8 dni u klienta. Rozumiem że jutro tj. 21.12, będzie to 7dni? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
yesap_com
#8 Zapaleniec#

Pytam konkretnie o paczkomaty, konkretnie o DPD konkretnie o wasze wysyłki Box coś tam

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@yesap_com Tak, jak Ola już wielokrotnie wspominała, obecnie wyświetlamy informację o dostawie przed świętami tylko w ofertach, w których wyświetlamy godzinę wysyłki tego samego dnia. Tutaj znajdziesz aktualność. Deklarację dostawy do 23.12 mamy tylko od Allegro One Kurier oraz InPost.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
cindercone
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Ok obecnie wyświetlacie.....i musieliście to wyświetlać 4 dni przed świętami?????

Wczoraj wrzuciłem w paczkomaty 3 przesyłki - wszystkie są w doręczeniu dzisiaj. Serio 8 dni?????

Dzisiaj wrzucam jedną jedyną (dzięki Waszym niezrozumiałym praktykom) , która sprzedała się wczoraj i zapewne jutro będzie w doręczeniu.

8 dni?

Serioooo?

oznacz moderatorów
yesap_com
#8 Zapaleniec#

Na koncie yesap-com również jest zadeklarowany czas wysyłki tego samego dnia. Nie rozumiem jak się to ma do wysyłki w dni dzisiejszym lub jutro a informacji że towar dojdzie po swiętach. 

Z niecierpliwością czekam na informację 

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@yesap_com to że masz zadeklarowany, a czy jest faktycznie i spełnisz warunki to inna sprawa wyświetla Ci się przed godziną graniczną napis zamów do X dostawa jutro ? czy przypadkiem teraz nie zmieniliście togo ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
yesap_com
#8 Zapaleniec#

Zależało Wam na waszych własnych wysyłkach Allegro One Box, zielony automat, Allegro One, Allegro One Punkt, Allegro One, Alegro dostawa na jutro i dziś. Mamy wszystkie włączone i wysyłamy na bieżąco, nie wiem jakim liczydłem wasz algorytm liczy. Po świętach wszystkie wasze metody dostawy u nas zostaną wyłączone. Zostaniemy przy DPD Inpost Pocztex oarz Orlenie. 

oznacz moderatorów