anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejście z moich zamówień na informacje pozakupowe zamiast do oferty na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Mam takie pytanie jaki jest sens tej zmiany z zamówień nie mogę w prosty sposób otworzyć oferty na allegro zamiast tego klikając w sprzedany przedmiot otwierają się bezużyteczne informacje pozakupować.
Komu to przeszkadzała i dlaczego zostało wprowadzone to w tak beznadziejny sposób?

Nie jestem w stanie aktualnie znaleźć informacji o stawce  VAT czy odszukać informacji widocznej jedynie w odpisie oferty, taka zmiana wydłuża przygotowanie ofert dwukrotnie muszę dla każdego przedmiotu wyszukać po numerze oferty kartę oferty w allegro aby przygotować dokument sprzedażowy i wyszukać przedmiot na magazynie.

oznacz moderatorów
115 ODPOWIEDZI 115
motostrefa_auto
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

od godziny wchodząc w zamówienia i klikając w ofertę wyskakują jej szczegóły a nie sama oferta. Proszę mi powiedzieć czy jest to jakaś bezsensowna i utrudniająca życie zmiana czy mam jakiś błąd?

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Kolejne "udogodnienie" ze strony Allegro.
Bawią się jak dzieci w piaskownicy, wkur...jąc sprzedających. 

oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

to samo, kompletny bezsens, po co to?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
emax-sc
#7 Wielbiciel#

może "szanowne " Allegro się wypowie w tym temacie , bo dobijać zmianami potraficie bardzo dobrze

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

hej, dzięki już w międzyczasie znalazłam w innym miejscu grono "zadowolonych" 😉

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję! Zgłosiłam Wasze uwagi, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
shopitpl
#8 Zapaleniec#

Brakuje również możliwości szybkiego sprawdzenia sygnatury (nr własnego) produktu lub kodu EAN. PORAŻKA!!!! Przywróćcie w trybie pilnym poprzedni wygląd. W jaki sposób szybko można przywrócić aukcje, zmienić ilość ?! Ta zmiana to strzał w kolano dla sprzedających!!!!

oznacz moderatorów
autospecpol
#8 Zapaleniec#

po co ta zmiana ?, do kompletowania zamówień potrzebuje mieć od razu podgląd do aukcji allegro jak było dawniej , teraz muszę spędzać znacznie więcej czasu by uzyskać informacje, które wcześniej miałem po jednym kliknięciu, czy osoby które wprowadzają te zmiany mają pojęcie jakiekolwiek o pracy sprzedawcy? ta zmiana utrudnia nam prace!

oznacz moderatorów
BrickTrek
#9 Pomysłodawca#

Wyważyliście otwarte drzwi. Wszystko co teraz widać po kliknięciu w ofertę z zamówienia było pod przyciskiem SZCZEGÓŁY. I to WYSTARCZY! Co chcieliście "ułatwić"? Jedyny efekt jaki został osiągnięty to wściekłość Sprzedawców. Linki do ofert MUSZĄ być dostępne z poziomu Zamówień. Nie da się pracować w obecnym układzie.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@BrickTrek szybko nie wróci.... jak znam życie , trzeba przechodzić na razie  przez ,, zwrot prowizji ,,

oznacz moderatorów
domoweinspiracje
#9 Pomysłodawca#

ten sposób przenosi do aktualnego widoku, a nie do widoku z chwili zakupu 😞 Akurat w naszym przypadku, tak jak kilku innych sprzedawców pisało czasem potrzebna jest informacja o czasie dostawy z danej chwili. Moderatorka napisała, żeby kierować klientów w przypadku kłótni do nich, ale tego rodzaju klienci chcą zwykle mieć gotowe rozwiązanie od sprzedawcy. Nie będą nic od siebie więcej robić ani nigdzie pisać. Niestety.

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Od wczoraj niepoprawnie działa widok zamówień 

 

Klikając w aukcje otwiera się okno Szczegóły zamówień a nie aukcja danego przedmiotu.

 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci to nie błąd , tak ma być .....niestety 

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Powinno być po nowemu i po staremu. Link z Aukcją powinien być aktywny i się otwierać.

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@mdrogeria nic mi nie wiadomo że miały być zmiany w widoku zamówień, jest to dość upierdliwe w przypadku przedmiotów używanych

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci nie było informacji , wczoraj wlazło , najszybciej z zamówień do oferty przejdziesz przez ,, zwrot prowizji ,,

oznacz moderatorów
MULTICAR
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

od wczoraj mamy problem z panelem "zamówienia", na wszystkich naszych komputerach.

Problem polega na tym, że po  kliknięciu na nazwę aukcji ( zdjęcie )  zamiast otworzyć się strona  z aukcją, otwiera się strona ze szczegółami zakupu. Poniżej zdjęcia które pokazują w co klikamy i co się otwiera

Jest to problem ponieważ strony z aukcją są potrzebne żeby sprawdzić do dokładnie zamówił klient i w jakim wariancie. Ze szczegółów zakupów również nie można wejść bezpośrednio w aukcję jest tylko opcja "informację pozakupowe"

Jak rozwiązać ten problems1.jpgs2.jpg

oznacz moderatorów
BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Wszyscy mają z tym problem. Jeśli to błąd to liczę, że szybko to naprawią, ale coś czuję, że to kolejna "FSpaniała" zmiana Allegro 😉 

oznacz moderatorów
TakaTabaka
#9 Pomysłodawca#

Już tutaj na forum się moderatorzy wypowiedzieli, że jest to trwała zmiana. Ku uciesze gawiedzi 😆

oznacz moderatorów