anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki Allegro a jakość sprzedży

majteczki_com_pl
#8 Zapaleniec#

Duży problem z przesyłkami Allegro.

Właściwie każda z nich, nadawana poprzez automat przed godziną graniczną - NIE JEST odbierana przez Kuriera terminowo.

Przez to - wszystkie te przesyłki OBNIŻAJĄ JAKOŚĆ SRZEDAŻY - w parametrach "szybka wysyłka" oraz "Wysyłka w terminie"

Czy możecie GLOBALNIE rozwiązać ten problem?

Wystarczy liczyć do statystyk  status: "Przesyłka została nadana" - nadawany po włożeniu przesyłki do automatu

Obecnie, każdą z tych przesyłek trzeba zgłaszać do wykluczenia, trwa to ok 4 DNI!!!

Tak jak z 1ebad080-1b83-11ef-8344-b31c40492acc - przesyłka A000ODRLD3.

Proszę o jej wykluczenie ze statystyk.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

vivvo
#7 Wielbiciel#

Proszę o wykluczenie z jakości zamówienia Allegro One

b7a34ef0-2635-11ef-93a8-f59d4f72b5b7
przesyłka Allegro A000PR2V66
Zamówienie zostało nadane TERMINOWO
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@vivvo Skierowałam prośbę o wykluczenie zamówienia z jakości sprzedaży. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

vivvo
#7 Wielbiciel#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę o wykluczenie z jakości sprzedaży zamówienia - 

afbec1f0-3bad-11ef-85a3-313e14c8f5a9
 
PRZESYŁKA ZOSTAŁA NADANA W TERMINIE!!!
 
Dlaczego CIĄGLE jest problem z Allegro One? Dlaczego zmuszacie nas do korzystania z tej formy dostawy jak nie potraficie zabezpieczyć TERMINOWOŚCI?
 
 
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@vivvo Paczka została nadana o 14:49, a godzina graniczna dla Twojego kodu pocztowego to 14:00  https://allegro.pl/kampania/one/kurier/godziny-graniczne 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@majteczki_com_pl Kwestie braku odbioru przesyłek najlepiej, abyś zgłaszał bezpośrednio przez formularz. Tam doradcy mają możliwość kontaktu z odpowiednim oddziałem. 

Skierowałam prośbę o wykluczenie tego zamówienia z jakości. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

majteczki_com_pl
#8 Zapaleniec#

Proszę o wykluczenie zamówienia 6decabd0-269e-11ef-893b-c34d9139618e i przesyłki Allegro A000PR2H15 z parametrów jakości. Została nadana TERMINOWO.

Tak jak już wspomniałam - problem dotyczy WSZYSTKICH przesyłek Allegro nadawanych przez wasze "zielone automaty". Czy zamierzacie ten problem rozwiązać? 

Proszę, wyjaśnijcie to.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  lub stwórzcie dedykowaną zakładkę do szybkiego zgłaszania wykluczeń , bo na razie to ,,głupiego robota ,,

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria @la_nika Innym rozwiązaniem byłaby zmiana sposobu liczenia statusów. Żeby za nadaną w terminie liczyłaby się przesyłka umieszczona w odpowiednim czasie w zielonym automacie - a nie dopiero po wyjęciu za tydzień przez kuriera

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter tak ,, ale skoro jest to niemożliwe dla informatyków allegro to dedykowana zakładka ułatwiłaby w znacznym stopniu życie sprzedawcom .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@majteczki_com_pl poprosiłam o wykluczenie tego zamówienia z jakości. Kwestie logistyczne związane z odbiorami Twoich przesyłek możesz wyjaśnić za pomocą formularza, który przesłała Wiktoria. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

majteczki_com_pl
#8 Zapaleniec#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Ale zdajesz sobie sprawę, że po zgłoszeniu przez formularz - temat zostaje podjęty nawet po 2-3 dniach? A potem kolejny dzień na zgłoszenie problemu do "odpowiedniego zespołu" a potem kolejny dzień na przekazanie do "działu wykluczeń, i tak mija tydzień?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@majteczki_com_pl zawsze możesz pisać tutaj, idzie to trochę szybciej. 
Zamówienie, które podałaś od jutra już nie będzie się wliczać do jakości. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Potwierdzam, że ZIELONE automaty to ZŁO !

Pewnego poranka wpadłem na pewien pomysł i zacząłem zmieniać automat nadawcze, tj wybierać z innych lokalizacji. Pod firmą przy Castorama i Outlet, FSC i dawnym Daewoo wyciągali paczki następnego dnia lub kolejnego i jeszcze kolejnego. Odległość automatu od siedziby firmy UPS 400 metrów ...................................... najciemniej pod latarnią.

 

Pod Lidlami i Stokrotkami wybieranie max następny dzień.

 

Znalazłem automat z bluszczem na moim osiedlu, za moim blokiem, schowany w dziurze za trzepakiem o fatalnym podjeździe dla aut.

 

BINGO

Każdego dnia kurier zabiera o 23:30 !!!

 

p.s. wyłączcie tę wk.....ą reklamówkę przeszkadzającą w pisaniu. Odechciewa się tu zaglądać.

bingo.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brakestop zaakceptuj proszę pliku cookies, następnie wybierz "chętnie pomogę" lub "nie", a ankieta nie będzie się pojawiać przez kolejne 15 dni (lub do usunięcia ciastek). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

@brakestop Możesz podać lokalizację tego bluszczaka? Tak na wszelki wypadek, bo na Mełgiewskiej, jak pewnie wiesz, mają(mieli) krócej niż to podają na stronie (10-14). Mamy ok. 50% Klientów zamawiających po południu i jakość sprzedaży (wysyłka tego samego dnia) "siada".

P. S. Niby wyłapali proceder polegający na wybieraniu jednej paczki, aby następnego dnia liczył się kurierowi kolejny podjazd do automatu i np. nasz kurier poleciał. Nadal jednak nie działa to jak powinno. Że ta firma jeszcze nie zbankrutowała.

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Lublin ul. Lipińskiego 9 - między blokami 9 a 13

Jakiś chłopak tu musi mieszkać, bo odbiory są po 22:30 a dostarczenia, gdy ja coś zamawiam są nawet wrzucane w sobotę o 23:00 ... szok normalnie no.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów