anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki z sortowni

MMkaminiarz
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, we wczorajszym dniu, przez to że kurier INPOST miał pełne auto Paczek i nie miał na moje miejsca, zawiozłem swoje Paczki (około 50szt) do sortowni inpost w Lesznie (na co na szczęście mam zdjęcie zrobione), jednak zostały one zeskanowane dopiero dzień później, do kogo napisać by te paczki wykluczyć z opóźnionej wysyłki by mi statystyki dramatycznie nie spadły

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MMkaminiarz aby wykluczyć te zamówienia potrzebowalibyśmy potwierdzenie od InPost, że opóźnienie wynika z ich winy. Gdy otrzymasz wiadomość do przewoźnika prześlij proszę numery zamówień, zrzut ekranu z informacją od InPost za pomocą formularza

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MMkaminiarz
#7 Wielbiciel#

z moimn kurierem inpost przed zamówieniem podjazdu rozmawiałem telefonicznie i oświadczył mi że auto ma pełne, nie mam tego na piśmie? czy coś takiego mam od niego załatwić? Mam zdjęcie z przed sortowni, na sortowni kazano mi wózek postawić na magazynie i odjechać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MMkaminiarz przykro mi, ale tak, będzie potrzebne potwierdzenie najlepiej od supportu InPost z informacją, że kurier nie mógł odebrać przesyłki (sms od kuriera itp. nie będzie wystarczający) musi to być informacja od pracownika InPost (np. kogoś z supportu). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MMkaminiarz
#7 Wielbiciel#

proszę o jakiś namiar na support inpostu

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów