anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam nie tak napisane w ofercie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ziolko39
#21 Demiurg#

Dostałem maila > Wkrótce możemy usunąć Twoją ofertę - upomnienie od Allegro > nasze automatyczne systemy znalazły w Twojej ofercie treści, które mogą naruszać regulamin Allegro i/lub przepisy prawa. Zweryfikowaliśmy ją i wysłaliśmy upomnienie.

Oferta > Kamery mini DV szt 3 uszkodzone - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

Nie mogę znaleźć nieprawidłowych zapisów > może pomożecie >  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 link bot durnowaty wykrył link i myśli że sprzedać chcesz poza allegro mimo że to link do allegro AI level głupoty master

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael chyba nie, bo ten link jest w każdym opisie licytacji, a uparcie usuwają tylko tą jedną 

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

mi sie wydaje ze może chodzic o to zę to zestaw 3 sztuk albo o to "

Podczas pobieżnego sprawdzania mogłem

nie zauważyć jakiejś usterki i nie biorę za to żadnej odpowiedzialności."

Allegro wymusza odpowiedzialność za wszytsko - również za jutrzejsza pogodę. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Ziolko39 chyba chodzi o 3 produkty w jednej ofercie.

Link jest zły prowadzi do zakładki mój asortyment zamiast do Twoich ofert.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Dopytuję odpowiedni zespół. Wrócę z informacją. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Upomnienie otrzymałeś za zapisy:

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@w_kiwi A co w nich złego? Wyznacza termin na zapłatę - może. Podsyła link do pozostałych aukcji NA ALLEGRO - więc dla Was korzyść - dlaczego nie można? Sugeruje aby kupujacy sprawdził zakładki - poukrywaliście informacje , więc sprzedający chce pomóc kupującemu - dlaczego nie wolno?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@pinsplash kupujący nie może mieć za dużo czytania, a zakładki nie po to są poukrywane, aby kupujący je czytał..

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Fakt - Allegro wyhodowało (m.in. przy pomocy darmowych zwrotów SMART) armię bezmyślnych zakupoholików, którzy prawie całkowicie zastąpili rozsądnych kupujących.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Barzy_TPI @vonNogay @RED @pinsplash @w_kiwi > te wszystkie zakazy są stworzone po to, aby kupujący mógł > wykopać dół > wrzucić sprzedającego > zasypać > poskakać celem dokładnego ubicia ziemi > tylko nikt tam nie myśli na górze, że jak zabraknie sprzedających to nikt nie będzie kupował > no chyba, że postawicie na "majfriendów" tylko od tego są inne chińskie portale > już nawet coraz więcej ofert ma krótszy czas dostawy niż na Allegro i b. często za darmo (bez żadnego smarka) > a takie T.E.M.U ma dostawę za darmo niezależnie od tego czy kupisz za 2 zł czy za 100, do tego gwarantowany czas dostawy 7-9 dni (realnie)

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 przy samych myfriendach z towarem typu prawie oryginalna podróba to nawet protect trza będzie zlikwidować bo intrum do Chin windykować nie poleci

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Wiesz o co tu chodzi ? .... Jesteś drobnym przedsiębiorcą , a oferty wystawiłeś na allegro , ale nie martw się , E,,, niecierpliwie czeka na takich jak Ty , On , ja .... czuję przez skórę ,że będzie się działo .

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Link nie poszerza w żaden sposób wiedzy o przedmiocie.

Zapis o terminie zapłaty nie dotyczy bezpośrednio przedmiotu. Ewentualnie taka informacja powinna zostać umieszczona w zakładce "o sprzedającym". 

Co do sugestii sprawdzenia zakładek - zgodnie z regulaminem (załącznik nr 2, artykuł 1, punkt 1.10) w opisie oferty oraz w jej tytule mogą być umieszczane wyłącznie informacje dotyczące oferowanego towaru. Takie zapisy mogą także zachęcać do sprzedaży przedmiotu poza Allegro.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@w_kiwi Poprawiłem wpis w ofercie, zgodnie z tym co napisałaś wcześniej > dla mnie osobiście to bzdury > ale regulamin nie jest stworzony z myślą o sprzedających, tylko w taki sposób, żeby jak najbardziej utrudnić > 90% kupujących czyta tytuł oferty (często tylko ten narzucony przez "katalog") i cenę > niewiele osób zagląda do zakładek (nawet do tej "o sprzedającym") > co potem potrafi powodować konflikty na linii sprzedawca-kupujący > wygląda to tak jakby Allegro celowo zależało na wywołaniu jak największej ilości problemów.

"Roma (w domyśle Allegro) locuta - causa finita"

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@w_kiwi Wiktoria , przeczytaj to proszę jeszcze raz : Co do sugestii sprawdzenia zakładek - zgodnie z regulaminem (załącznik nr 2, artykuł 1, punkt 1.10) w opisie oferty oraz w jej tytule mogą być umieszczane wyłącznie informacje dotyczące oferowanego towaru. Takie zapisy mogą także zachęcać do sprzedaży przedmiotu poza Allegro. A potem wymoderuj......🤣

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@Ziolko39 spotkałeś się z logiką allegro

spersonalizowane zapisy masz usunąć, gdyż taka oferta nie nadaje się do udostępnienia w katalogu allegro

istotne informacje o obsłudze masz schować, by nikt ich nie czytał,

ponieważ serwis lubi wyświetlać w Twojej aukcji inne oferty pochodzące od konkurencji, nie możesz przekierowywać bezpośrednio do swoich ofert

 

ciesz się, że jeszcze możesz używać słów: produkt uszkodzony

bo w przyszłości stan towaru będzie pewnie obowiązkowo też w zakładkach

oznacz moderatorów