anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam nie tak napisane w ofercie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ziolko39
#21 Demiurg#

Dostałem maila > Wkrótce możemy usunąć Twoją ofertę - upomnienie od Allegro > nasze automatyczne systemy znalazły w Twojej ofercie treści, które mogą naruszać regulamin Allegro i/lub przepisy prawa. Zweryfikowaliśmy ją i wysłaliśmy upomnienie.

Oferta > Kamery mini DV szt 3 uszkodzone - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

Nie mogę znaleźć nieprawidłowych zapisów > może pomożecie >  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 link bot durnowaty wykrył link i myśli że sprzedać chcesz poza allegro mimo że to link do allegro AI level głupoty master

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael chyba nie, bo ten link jest w każdym opisie licytacji, a uparcie usuwają tylko tą jedną 

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

mi sie wydaje ze może chodzic o to zę to zestaw 3 sztuk albo o to "

Podczas pobieżnego sprawdzania mogłem

nie zauważyć jakiejś usterki i nie biorę za to żadnej odpowiedzialności."

Allegro wymusza odpowiedzialność za wszytsko - również za jutrzejsza pogodę. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Ziolko39 chyba chodzi o 3 produkty w jednej ofercie.

Link jest zły prowadzi do zakładki mój asortyment zamiast do Twoich ofert.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Dopytuję odpowiedni zespół. Wrócę z informacją. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Upomnienie otrzymałeś za zapisy:

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@w_kiwi A co w nich złego? Wyznacza termin na zapłatę - może. Podsyła link do pozostałych aukcji NA ALLEGRO - więc dla Was korzyść - dlaczego nie można? Sugeruje aby kupujacy sprawdził zakładki - poukrywaliście informacje , więc sprzedający chce pomóc kupującemu - dlaczego nie wolno?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@pinsplash kupujący nie może mieć za dużo czytania, a zakładki nie po to są poukrywane, aby kupujący je czytał..

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Fakt - Allegro wyhodowało (m.in. przy pomocy darmowych zwrotów SMART) armię bezmyślnych zakupoholików, którzy prawie całkowicie zastąpili rozsądnych kupujących.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Barzy_TPI @vonNogay @RED @pinsplash @w_kiwi > te wszystkie zakazy są stworzone po to, aby kupujący mógł > wykopać dół > wrzucić sprzedającego > zasypać > poskakać celem dokładnego ubicia ziemi > tylko nikt tam nie myśli na górze, że jak zabraknie sprzedających to nikt nie będzie kupował > no chyba, że postawicie na "majfriendów" tylko od tego są inne chińskie portale > już nawet coraz więcej ofert ma krótszy czas dostawy niż na Allegro i b. często za darmo (bez żadnego smarka) > a takie T.E.M.U ma dostawę za darmo niezależnie od tego czy kupisz za 2 zł czy za 100, do tego gwarantowany czas dostawy 7-9 dni (realnie)

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 przy samych myfriendach z towarem typu prawie oryginalna podróba to nawet protect trza będzie zlikwidować bo intrum do Chin windykować nie poleci

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Wiesz o co tu chodzi ? .... Jesteś drobnym przedsiębiorcą , a oferty wystawiłeś na allegro , ale nie martw się , E,,, niecierpliwie czeka na takich jak Ty , On , ja .... czuję przez skórę ,że będzie się działo .

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Link nie poszerza w żaden sposób wiedzy o przedmiocie.

Zapis o terminie zapłaty nie dotyczy bezpośrednio przedmiotu. Ewentualnie taka informacja powinna zostać umieszczona w zakładce "o sprzedającym". 

Co do sugestii sprawdzenia zakładek - zgodnie z regulaminem (załącznik nr 2, artykuł 1, punkt 1.10) w opisie oferty oraz w jej tytule mogą być umieszczane wyłącznie informacje dotyczące oferowanego towaru. Takie zapisy mogą także zachęcać do sprzedaży przedmiotu poza Allegro.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@w_kiwi Poprawiłem wpis w ofercie, zgodnie z tym co napisałaś wcześniej > dla mnie osobiście to bzdury > ale regulamin nie jest stworzony z myślą o sprzedających, tylko w taki sposób, żeby jak najbardziej utrudnić > 90% kupujących czyta tytuł oferty (często tylko ten narzucony przez "katalog") i cenę > niewiele osób zagląda do zakładek (nawet do tej "o sprzedającym") > co potem potrafi powodować konflikty na linii sprzedawca-kupujący > wygląda to tak jakby Allegro celowo zależało na wywołaniu jak największej ilości problemów.

"Roma (w domyśle Allegro) locuta - causa finita"

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@w_kiwi Wiktoria , przeczytaj to proszę jeszcze raz : Co do sugestii sprawdzenia zakładek - zgodnie z regulaminem (załącznik nr 2, artykuł 1, punkt 1.10) w opisie oferty oraz w jej tytule mogą być umieszczane wyłącznie informacje dotyczące oferowanego towaru. Takie zapisy mogą także zachęcać do sprzedaży przedmiotu poza Allegro. A potem wymoderuj......🤣

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@Ziolko39 spotkałeś się z logiką allegro

spersonalizowane zapisy masz usunąć, gdyż taka oferta nie nadaje się do udostępnienia w katalogu allegro

istotne informacje o obsłudze masz schować, by nikt ich nie czytał,

ponieważ serwis lubi wyświetlać w Twojej aukcji inne oferty pochodzące od konkurencji, nie możesz przekierowywać bezpośrednio do swoich ofert

 

ciesz się, że jeszcze możesz używać słów: produkt uszkodzony

bo w przyszłości stan towaru będzie pewnie obowiązkowo też w zakładkach

oznacz moderatorów