anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewidywany czas dostawy przed świętami - sprawdź!

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Trwa gorący przedświąteczny okres, dlatego przypominamy o artykule dotyczącym przewidywanego czasu dostawy przed świętami.

W tekście znajdziecie między innymi informacje o:
👉wyświetlaniu oznaczenia o dostawie przed świętami,

👉weekendowych podjazdach przewoźników,

👉funkcji Wyłącz dostawy szybsze niż moja deklaracja,

👉wydłużeniu czasu dostawy w ofertach, jeśli macie opóźnienia,

👉przewidywaniu liczby przesyłek, które jesteście w stanie nadać jednego dnia,

👉ustawieniach godziny wysyłki,

👉godzinie wysyłki tego samego dnia,

👉wykluczeniu oceny sprzedaży związanemu z opóźnieniami po stronie przewoźnika,

👉oznaczeniu o dostawie przed świętami w ofertach.


Dodatkowo w artykule dostępne są również:
👉nagranie webinaru,

👉spis przydatnych tekstów,

👉FAQ.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nat_not aż zajrzałem do swojej zakładki i o dziwo ujrzałem taki oto twór 

Bez tytułu.png

i ? nie za bardzo rozumiem jak ma się on do tego .....hmmmm i czemu ma służyć , a zupełnie z pantałyku zbił mnie zapis ,, Tego samego dnia wysyłasz tylko 23% przesyłek zgodnie z deklaracją.,,

Bez tytułu1.png

oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

Przepraszam, że się podepnę, ale czy to grzebanie w czasie dostawy czegoś nie popsuło? Przechwytywanie.JPG

Zakupione dziś. Wysyłka 1 dzień do jutra. A dostawa za tydzień???

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@folkowy-slesin dla czego piszesz ,,za tydzień ,, Twoje oferty mają przewidywany czas doręczenia na 14- 15 XII , Poczteź jak zwykle w gorączce przedświątecznej ma opóźnienia 

oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#10 Popularyzator#

Po prostu wydaję mi się, że ten przewidywany czas dostawy dla Pocztexa jest mega wydłużony. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu 🙂 dziękuję za odp

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@folkowy-slesin nie jest , po co Ci problemy z klientami ?

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

Zepsuło zupełnie moją sprzedaż

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

mam to samo 🙂 

oznacz moderatorów

skokwbok22
#8 Zapaleniec#

Wysyłam paczki terminowo wedle deklaracji, dlaczego przy aukcji pokazuje się dostawa po świętach.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@skokwbok22 pewnie nie masz przesyłek nadanych w terminie. 

Swoją drogą zamówię u Ciebie coś dziś po 22 żeby sprawdzić tą deklarację wysyłki natychmiast 😉

oznacz moderatorów

skokwbok22
#8 Zapaleniec#

Wszystkie paczki są w terminie i ponadto 

oznacz moderatorów

skokwbok22
#8 Zapaleniec#

Wysyłam od pon. do piątku

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@skokwbok22 "Wszystkie paczki są w terminie" - w terminie natychmiast, już pisałem dziś po 22 składam zamówienie do paczkomatu mam nadzieje, że zgodnie z deklaracją jeszcze dziś przesyłka zostanie nadana. 

oznacz moderatorów

jager2018
#8 Zapaleniec#

Czy jeżeli ktoś u mnie zamówi teraz paczkę i ma przewidywany czas dostawy po świętach i jak jutro do niego nadam przesyłkę i dotrze do niego jednak w sobotę bo inpost tak zadeklarował, to klient tej paczki nie odbierze i ona wróci do mnie, a jak nadam po świętach dopiero to stracę punkty w terminowym wysyłaniu tak ? czyli jak postąpię to i tak będzie źle.  

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

A Ty sprzedajesz na Allegro za punkty?

Generalnie - to wszyscy sprzedają za kasę, żeby coś zarobić.

Może tak być. 

Allegro obecnie wprowadza w błąd kupujących w temacie terminów dostaw.

Może tak być, że ktoś zamówił towar, widnieje termin dostawy po świętach, ale wszyscy sprzedawcy starają się wysyłać towar "na bieżąco". Więc dostawa może być w piątek lub sobotę - inaczej niż to wskazuje serwis Allegro. 

Więc teraz zapytanie do serwisu Allegro - kto będzie ponosił koszty nieodebranych w terminie przesyłek? - kupujący otrzymał od serwisu Allegro wyraźna informację, kiedy towar będzie do odbioru (za 8 dni), a sprzedający wysłał towar zgodnie z zadeklarowanym terminem wysyłki do 1 dnia ? I jest do odbioru w paczkomacie za 1-2 dni od zakupu? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

jager2018
#8 Zapaleniec#

Do tej pory było za kasę, ale teraz to faktycznie za punkty bo bez punktów nie można wysyłać....

W środę miałem , że przesyłka dojdzie 28 grudnia w czwartek było, że przesyłka dojdzie 28 grudnia i dzisiaj mamy piątek i dalej jest zapis , że wysyłka dojdzie 28 grudnia... gdzieś zablokowało się coś na allegro chyba.

oznacz moderatorów

CAMOGROM8
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@@

Dlaczego jest dłuższy czas wysyłki niż mam zadeklarowany !????

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Bo tak postanowiło Allegro, żebyście zbyt dużo nie zarobili na święta.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mdrogeria "nie za bardzo rozumiem jak ma się on do tego .....hmmmm i czemu ma służyć , a zupełnie z pantałyku zbił mnie zapis ,, Tego samego dnia wysyłasz tylko 23% przesyłek zgodnie z deklaracją.,," 


To dotyczy tylko zamówień złożonych przed godziną graniczną i wysłanych tego samego dnia, dawniej to było lepiej opisane ale sama idea się nie zmieniła. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek idea owszem ta sama , ale zapis kijowy .

oznacz moderatorów