anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Nowe" wysyłam z Allegro - obiecanki cacanki?

logario_ig
#12 Orędownik#

@mgd_tomczyk Podobno mieliście tak zaplanowane prace, że lista przesyłek w "nowym" WzA miała się pojawić jeszcze w lutym. Luty minął z kretesem ponad tydzień temu, a listy przesyłek jak nie było tak nie ma. Kiedy pojawi się lista przesyłek i pozostałe funkcjonalności których zabrakło w "nowym" WzA? 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

annas14-firma
#16 Inspirator#

Osobiście nie korzystam z WzA ale zdziwiła mnie tak odważna (o 50%) podwyżka opłat za Baslinker'a od marca. Teraz zaczynam podejrzewać, że mieli informacje o jakości nowych rozwiązań w ramach abonamentu Allegro.

oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Jak w tytule - czy ten nieudolny system zaczął już działać w stopniu przynajmniej znośnym? Ja wciąż mam problem z grupowym generowaniem etykiet do UPSa, trzeba to robić pojedynczo (dzięki losie, że mam może dziesięć zamówień do tego przewoźnika na dzień) i chociaż zgłaszałam problem tutaj i oznaczałam moderatorów, to oczywiście odbiło się jak grochem o ścianę.

Wiem, że inni mieli taki sam problem z etykietami do DPD. Chcę uruchomić drugie konto na allegro, ale jeśli tam będę miała ten problem z DPD, to nie wyobrażam sobie generować pojedynczo trzydziestu czy więcej etykiet. Dajcie znać jak to wygląda, proszę.

Zastanawiam się też czy nie nastąpił czas, kiedy trzeba wystosować jakiś list otwarty do kogoś wysoko postawionego w allegro. Byłabym w stanie to zorganizować, ale potrzebuję kontaktu do takiej osoby. Również proszę o wszelkie informacje w tym zakresie.

oznacz moderatorów

Dobry_Interes12
#2 Obserwator#

ja mam taki sam problem z przesyłkami poleconymi z poczty polskiej, już pisałem wielokrotnie maile do allegro ale konsultanci albo nie umieją czytać ze zrozumieniem i wysyłają odpowiedź na pytanie którego nie zadałem albo kilka razy napisali że zgłoszenie przesłali ale od tygodnia dalej tak samo nie działa

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Od dwóch miesięcy obiecujecie że w kilka dni naprawicie błędy w nowym widoku wysyłam z allegro. Proszę podać dokładną datę i nie proście mnie o cierpliwość. 10 dni mordowania się z nowym widokiem to zdecydowanie za długo

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

I proszę znowu nie usuwać mojego tematu @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

CzachorowskiDT
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się to jest draaaamat!!! to nowe WzA... ja chce stare dobre(prawie działające<nie mówiąc o grupowym generowaniu listów w przypadku zamówień z więcej niż jedną przesyłką> to naprawde było git)

nowe WzA - Brak listy przesyłek.
Brak szablonów dla przesyłek - weź klikaj w każdym zamówieniu wymiary i wagę...
DRAMAT...

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

nadaj wiele w wza to dramat

i rzutuje to na odbiór całego serwisu allegro

są tylko dwa możliwe powody takiej sytuacji - ignorancja/ celowe działanie serwisu wobec użytkowników lub mega burdel w kodzie aplikacji serwisu, którego nikt nie potrafi ogarnąć

oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Właśnie się zastanawiam po jaką cholerę mieliby nam tak utrudniać sprawę. Przecież stracą przy tym największych sprzedawców, bo to osoby, które mają setki zamówień na dzień zainwestują w końcu we własne strony, albo znajdą inne sposoby, a nie będą się **piiip**ć z allegro. Myślę więc, że to kwestia braku kompetencji osób zatrudnionych. Tam powinny polecieć głowy ze stanowisk masowo. Przecież nawet ta "ekspertka" od WzA, która miała niby odpowiadać na pytania i wątpliwości nie potrafiła w niczym pomóc, praktycznie każda jej odpowiedź, to "pracujemy nad tym". 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak się nie potrafi zrobić czegoś szybko ,sprawnie i na temat to lepiej się za to w ogóle nie brać .Póki co to ta zmiana jest tylko utrapieniem dla wszystkich co muszą z tego korzystać.

oznacz moderatorów