anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"szukaj u jednego sprzedawcy"

mariuszposylek
#11 Animator#

Krótko: jak to można usunąć? Nie wiem kto wpadł na tak "genialny" pomysł, ale zasłonięcie połowy okna wyszukiwania tą opcją to jakaś bzdura. Dużo wystawiam i dużo wyszukuję i czasami trafienie w pole wyszukiwania graniczy z cudem a nie trafienie powoduje otwarcie nowego okna. A to, że nie widać co się wpisało, to w ogóle śmiech na sali. Nie wiadomo nawet czy poprawnie się wpisało zapytanie. Proszę to usunąć jak najszybciej. Opcja może i przydatna, ale w tej formie kompletnie bezużyteczna i irytująca.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mariuszposylek Prześlij proszę zrzut ekranu, na którym opisany problem będzie widoczny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

POL_GUM_DUET
#9 Pomysłodawca#

@nat_notmogę dopiero po południu, ale nie wiecie co wprowadzacie? Na tym komputerze mam "starą" wersję Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mariuszposylek Dziękuję za zrzut ekranu. To rozwiązanie jest w fazie testowania. Nie możesz usunąć tej opcji, ale Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Przekazałam ją do osób odpowiedzialnych za wdrożenie tego rozwiązania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#

Nie chcę być testerem tego rozwiązania. Chcę starą wersję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not 

Wpisuję "długopis" i "telewizor" wzięte w cudzysłów – otrzymuję długopis i ładowarka samochodowa. Jeśli tak to ma zadziałać, to darujcie sobie ten eksperyment już na tym etapie – wasza i tak wątła reputacja ucierpi jeszcze bardziej.

 
oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#

@nat_not  @msniezek  @cloudcloud 

Czy jest w stanie ktoś odpowiedź jak usunąć tą opcję?

Drugi raz zakładam tutaj jakiś temat z poważną sprawą i drugi raz mam wrażenie, że wszyscy mają to gdzieś. Utrudnia mi to pracę i nie chcę w tej formie być królikiem doświadczalnym.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Tak jak pisała @nat_not nie ma takiej możliwości, przekazaliśmy Wasze uwagi do działu wdrożeniowego. 

Miłego dnia.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#

W którym miejscu wyrażałem zgodę na bycie betatesterem?

oznacz moderatorów