anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raportowanie do US

kkowalczyk4
#10 Popularyzator#

Przez błąd w systemie wysłaliśmy klientowi paczkę nie za pobraniem tak jak wybrał.

Wniosłem o zwrot prowizji, bo transakcja w zasadzie nie miała miejsca, nie otrzymałem zapłaty za towar więc czemu allegro ma raportować do US że była taka transakcja.... ( Mimo monitów od allegro do tej firmy nie otrzymałem zapłaty )

Konsultant cały czas wymaga ode mnie odstąpienia od umowy przez kupującego, nie dodam że to ( **piiip**yczne ) lub lepiej nagrania rozmowy telefonicznej:) ( jeszcze lepiej ) 

Allegro co jest z Tobą? @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kkowalczyk4 przykro mi, ale w tej sprawie decyzja nie należy do mnie. Jeśli procedura wymaga odstąpienia od umowy Kupującego, to będzie to konieczne, aby otrzymać zwrot naliczonej opłaty. Rozumiem, że podejrzewasz, że kupujący nie odpowie, ponieważ otrzymał go pomyłkowo za darmo, czy możesz w korespondencji e-mail przesłać próby kontaktu z nim w tej sprawie? 
Jeśli chodzi o DAC-7 to w limicie (30 transakcji na Allegro lub transakcje na łączną kwotę powyżej 2000 euro) uwzględniamy też te zamówienia, które nie zostały opłacone przez kupującego.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kkowalczyk4
#10 Popularyzator#

Kupujący nie odpowiedział na wiadomość , na jaki adres przesłać zrzut wiadomości do kupującego ?  tylko że w raporcie do US ta transakcja będzie jako opłacona a tak nie jest.

oznacz moderatorów