anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja in post

zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

Czy Allegro ma wpływ na in post lub czy może mi się tutaj wypowiedzieć osoba z in postu . Sytuacja jest nagminna kurier nie rozumie słów proszę przyjechać o 15 tak jak godzina graniczna dla mojej strefy przyjeżdża jak chce pozostałe paczki zawożę do sortownii ale ile można , wczoraj na infolinii in post polecili zamawiać kuriera po raz drugi jeśli przyjechał za wcześnie, tak też zrobiłam kurier oczywiście nie podjechał , paczka nie została wysłana w terminie statystyki lecą a jeszcze czeka mnie tłumaczenie przed klientem skąd opóźnienie paczki  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

InPost
Ekspert InPost

@zuzabizzu 

Dobry wieczór,

w celu weryfikacji dokładnej weryfikacji opisanych sytuacji prosimy o wiadomość prywatną na pomoc@inpost.pl wraz z podaniem numerów zleceń, przykładowych numerów paczek przypisanych do zleceń, pełnego adresu odbioru paczek oraz numeru telefonu i adresu mailowego do kontaktu.

Dodatkowo informuję, że godziny graniczne są godzinami do których należy złożyć zlecenie na podjazd kuriera i odbiór przesyłek z konkretnego adresu, tak aby przesyłka wyruszyła w dalszą drogę jeszcze tego samego dnia roboczego.

W przypadku Klientów  z podpisaną umową oraz stałym zleceniem po odbiór paczek godziny odbiorów dla zleceń stałych nie ulegają zmianie.

oznacz moderatorów

zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

Wiem co to są godziny graniczne mam ustawiona wysyłkę tego samego dnia do godziny granicznej mojej strefy i tak tez robię zlecenie wielokrotnie prosiłam kuriera żeby przyjeżdżał o 15 ale jako ze to wioska to mu się nie chce do tej godziny czekać tylko jeździ tak jak mu wygodnie . Wyślę zatem maila z informacjami tyle tylko ze to w żaden sposób nie wpłynie na to ze paczka zostanie rozliczona jako nie wysłana w terminie 

oznacz moderatorów