anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja / zwrot po terminie - jak wygenerować etykietę zwrotną?

MAMY ROZWIĄZANIE!
akula1
#9 Pomysłodawca#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Doradźcie proszę.

Kupującej minął czas zwrotu (już 2 miesiące) i opcja zwrotu/reklamacji jest już dla niej nieaktywna. Nie wie w związku z tym, gdzie pobrać etykietę zwrotną.

Ja też nie wiem, co mam jej odpowiedzieć.  Nawet, jeśli odeśle ona towar na swój koszt, to jak oddać jej kasę, bym odzyskała od Allegro prowizję.

Dzięki!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

@akula1 funkcja zwrotu nie służy do reklamacji , klientka odsyła we własnym zakresie , a Ty po uznaniu reklamacji pokrywasz wszystkie koszty jakie poniosła, zwrot środków robisz jak zwykle z zakładki ,,zamówienia ,, , 

oznacz moderatorów
akula1
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję 👍

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@akula1 Możesz ty jak sprzedajacy odebrać od kupującego towar do reklamacji, możesz podesłać kuriera a możesz po rozpatrzeniu reklamacji zwrócić środki, możesz także rozpatrzyć reklamację na odległość.

oznacz moderatorów
akula1
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję.  Podałam jej adres paczkomatu do zwrotu. Funkcja "Zwróć środki" jest wciąż na Allegro dostępna, więc nie powinno być problemu z odzyskaniem prowizji. Przyjmę reklamację, choć nie mam pewności, czy kupująca nie przyczyniła się do utraty wartości form, które mogła zalać niewłaściwym surowcem (używała ich przez ponad 2 miesiące). Nie dostaję właściwie żadnych reklamacji na te formy. Jednak nie-prokonsumenckie zachowanie sprzedawcy - zwykle nie fajnie się dla niego kończy na Allegro.

oznacz moderatorów