anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sales Center - niema możliwości edycji oferty otwartej poprzez link

mirex2005
#12 Orędownik#

Powitać. Nie wiem czy to nasza nie wiedza czy faktycznie nie działa. Otóż będąc zalogowanym do Sales Center wchodząc w ofertę poprzez link niema możliwości edycji/zarzadzania ofertą.

Czy jest w planach aktywowanie tej funkcji/opcji ?

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005  proszę Cię o więcej informacji oraz zrzuty ekranu z opisaną sytuacją. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@RaBarbar_ka 

Jak jestem zalogowany w https://salescenter.allegro.com/ i jak otworzę ofertę z linku np. z poczty jako pozycja zakończona i chcę wznowić/ edytować opcji zarządzaj ofertą niema lub ja jej nie widzę

Dopiero po zalogowaniu w "starym widoku" taka opcja się pojawia

Zrzut ekranu 2024-07-19 140630.jpg

 

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 skonsultuję temat i do Ciebie wrócę. 

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@RaBarbar_ka przejście z linku w email do dyskusji tez jest niemożliwe też muszę się zalogować w "starym" allegro

Brak powiadomień w nowym allegro (Sales Center) o dyskusji czy wiadomości

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 otrzymałyśmy odpowiedź z prośbą, abyś upewnił się, że jesteś zalogowany na tym samym koncie w obu przestrzeniach (na Allegro i w Sales Center). 
Podesłałeś nam widok z Allegro, czy po wejściu w link o którym piszesz (z e-maila) przenosimy Cię na Allegro? Co się dzieje, gdy wejdziesz w link do dyskusji z e-maila? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@la_nika jestem zalogowany tylko w Sales Center i gdy próbuję otworzyć link czy to z zakończoną aukcją czy z wiadomością o nowej wiadomości z dyskusji otwiera mi się strona allegro i każe się zalogować. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 dziękuję za informację! Obecnie jest to prawidłowe działania, konieczne jest zalogowanie w obu miejscach, w przyszłości będzie to uproszczone.  Natomiast po zalogowaniu na Allegro, powinieneś zobaczyć banner lub z automatu zostać przekierowany do właściwiej strony w Sales Center. Daj proszę znać, czy tak się dzieje?  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@la_nika tak jak jestem zalogowany w allegro i Sales Center to widzę te sekcję. Po wejściu w link otwiera się strona allegro.pl nie salescenter.allegro.com

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 czy możesz jeszcze przesłać zrzut ekranu (całego ekranu wraz z adresem strony oraz godziną i datą) ze strony jaka się pojawia bezpośrednio po przejściu z linku wraz z informacją czego dotyczył e-mail, z którego przechodzisz?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@la_nika przechodzę z linku z wiadomości o informacji o zakończeniu oferty

 

 

https://t.allegro.pl/offer/13218327610/start?utm_source=notification&utm_medium=endAuctionSellerV3&utm_campaign=433ff0f8-ff59-4978-a497-db73a24f6b27&tr_n=offer-resume-13218327610&tr_id=endedMail_13218327610_1721858572000&tr_d=allegro.pl&tr_c=offer-resume&tr_s=ILYTAAVs

 

 

cały adres w pasku przeglądarki:

 

 

https://allegro.pl/logowanie?origin_url=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Foffer%2F13218327610%2Fstart%3Futm_source%3Dnotification%26utm_medium%3DendAuctionSellerV3%26utm_campaign%3D433ff0f8-ff59-4978-a497-db73a24f6b27

 

 

Zrzut ekranu 2024-07-25 095247.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 bardzo dziękuję i przepraszam, że tak męczę, ale chcę przekazać wszystkie informacje zespołowi Sales Center, żebyśmy upewnili się, czy to błąd, czy nie. 
Czy po zalogowaniu się, przechodzisz od razu do Sales Center?  
Czy do Mojego Allegro (ale jest widoczny baner, dzięki któremu możesz przejść do Sales Center)?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@la_nika po zalogowaniu otwiera się formularz wznowienia ofert

Zrzut ekranu 2024-07-25 134140.jpg

w pasku adresu

 

https://allegro.pl/offer/13218327610/start?utm_source=notification&utm_medium=endAuctionSellerV3&utm_campaign=433ff0f8-ff59-4978-a497-db73a24f6b27

 

Po wciśnięciu przenosi mnie na Moja sprzedaż 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 bardzo dziękuję! Wszystko przekazane, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 ok, już wszystko jasne 🙂 
Twoje konto jest w trakcie migracji do Sales Center, dlatego e-maile kierują do Allegro, i masz możliwość przejścia do Sales Center. Jeśli chcesz, abyśmy z e-maili kierowali Cię od razu do Sales Center, zmień proszę ustawienia w tej zakładce.   

la_nika_0-1721910687415.png

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@la_nika a te linki będą dopiero kierowały po całkowitej migracji czy po tym jak Sales Center zacznie obowiązywać całkowicie?

Bo zaznaczyłem 

Aktualne ustawienie

Otwieraj zawsze w Sales Center

i nadal po kliknięciu w link z wiadomości każe się lokować do allegro.pl i tam tez mogę edytować/wznowić.

Proszę o informację bo jak na razie nie będę korzystał z Sales Center bo to wprowadza zamieszanie.

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  coś wiadomo na temat otwierania stron tylko w SC i możliwości wznawiania i edycji? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 przepraszam, że nie otrzymałeś odpowiedzi! Dopytuję na jakim etapie jest migracja i czy będziesz od razu (bez konieczności logowania) kierowany do zakładki z możliwością edycji oferty, wrócę z odpowiedzią, gdy ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#10 Popularyzator#

Całe szczęście, że jeszcze tego nie kliknąłem. Jeżeli "migracja" (cokolwiek to znaczy) trwa miesiąc i jeszcze nie jest zakończona, to to jest jakaś porażka. Kiedy to całe "SALES CENTER" będzie w pełni funkcjonalne?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika  napisał(a):

@mirex2005 dziękuję za informację! Obecnie jest to prawidłowe działania, konieczne jest zalogowanie w obu miejscach, w przyszłości będzie to uproszczone.  Natomiast po zalogowaniu na Allegro, powinieneś zobaczyć banner lub z automatu zostać przekierowany do właściwiej strony w Sales Center. Daj proszę znać, czy tak się dzieje?  


Serio, macie do tego jakąś instrukcję ? Czy Wy myślicie że my nie mamy co robić, tylko bawić się z Wami i jeszcze za to płacić ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów