anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sales Center Powiadomienia

funfunny
#9 Pomysłodawca#

Nie widzę powiadomień dla nowych wiadomości, zniżek w panelu, czy powiadomienia o nowościach czy szkoleniach w Sales Center.

Wcześniej to było na górnym pasku.

Czy jest taka opcja, że powiadomienia gdzieś są? Czy z nich całkowicie zrezygnowaliście?

Bez tej funkcjonalności Sales Center nie jest gotowym produktem...

 

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @funfunny, dzięki za sygnał. Przekażę Twoją sugestię do dedykowanego zespołu. Wrócę do Ciebie, gdy otrzymam więcej informacji.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

funfunny
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, to jest ważna. Teraz są te wszystkie zakładki po lewej stronie, ale one nic nie komunikują. Jak nie przeczytasz emaila, że otrzymałeś nową wiadomość to w Sales Center się w żadnej formie o tym nie dowiesz. Chyba, że sam z siebie klikniesz "Wiadomości", ale przyznasz, że to bez sensu i strata czasu...

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @funfunny. Brak powiadomień nie wynika z błędu - taka opcja jeszcze nie jest dostępna w Sales Center, ale już nad tym pracujemy. Jeszcze raz dziękuję za Twoje uwagi! 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

funfunny
#9 Pomysłodawca#

Spoko. Mi akurat to przeszkadza, że nie ma takiej funkcjonalności. Myślę, że dla Allegro, to też w dłuższej perspektywie może być problem. Mniej sprzedawców będzie wiedziało o np. Allegro days, zniżkach (na których Allegro zarabia), czy nawet webinarach...

oznacz moderatorów

poli_pap
#10 Popularyzator#

To czemu zmusiliście sprzedawców do używania Sales Center jeśli tak podstawowe funkcje jak powiadomienia o wiadomościach i dyskusjach nie są dostępne od razu? Przez brak powiadomień, gdybym nie sprawdziła wiadomości/dyskusji sama, nie odpowiedziałoby się na czas i za to poleciałby nam (i wielu innym sprzedawcom) punkty jakości sprzedaży.

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

to jak możecie wymuszać na korzystanie z czegoś co jest niedokończone? 

oznacz moderatorów

GasparPL
#8 Zapaleniec#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Witam, czy w temacie powiadomień coś się ruszyło? kiedy będzie dostępna ta funkcja? Faktycznie brak widocznych powiadomień jest lekko uciążliwe. 

oznacz moderatorów

tomsyty
#10 Popularyzator#

Jeśli korzystasz z przeglądarki Chrome, to zrobiłem rozszerzenie informujące o nowych wiadomościach od klientów / wiadomościach w dyskusjach, https://github.com/tomsyty/Sales-center-improvements

Poniżej animowana instrukcja instalacji i przykład działania, szczegółowy opis na stronie jak wyżej.

messages_and_disputes.gif

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  nie chcę dublować wątków więc się podepnę. Od wczoraj mam jakieś powiadomienie (1 przy nazwie profilu w prawym górnym rogu) - nie wiem co to jest i jak to sprawdzić, nie jest to wiadomość, powiadomienie o dyskusji itp. ale nie wiem czego ono dotyczy i jak to sprawdzić? Po kliknięciu "przejdź do sales center" nic nie widać.Zrzut ekranu 2024-08-27 o 07.12.40.png

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Health___Beauty kliknij proszę tę strzałkę w dół i sprawdź czy nie masz powiadomienia. Wyślij zrzut ekranu z rozwiniętą listą. Możesz wysłać go do nas przez formularz, jeśli będą tam dane wrażliwe. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@N_Nitka28  no właśnie jak klikam to tam nic nie ma - jest tylko "przejdź do sales center", jak przechodzę to żadnych powiadomień. Niezależnie czy klikam zakupy/sprzedaż/konto - żadnego powiadomienia nigdzie nie widzę.Zrzut ekranu 2024-08-27 o 09.29.55.png

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Health___Beauty w tej sytuacji, wyślij nam zrzuty lub nagranie problemu przez formularz

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@N_Nitka28  ok, wyślę

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@funfunny teraz zaczęli wysyłać maile że czekają na Ciebie zniżki bo przestałem się logować na konto tylko od razu na salesproblemos, mimo że nie wyraziłem na to zgody 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  rozpoczęto procedurę rocznego naprawienia błędów w obowiązkowym nowym narzędziu allegro przez „dedykowaną zespół ekspertów”, którego nikt nie widział.

Biorąc pod uwagę poprzednie „nowości” sales Center nigdy nie zostanie poprawione.

oznacz moderatorów