anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sales Center powiadomienie nie działa

OnnoBaby
#7 Wielbiciel#

Nie działa powiadomienie w Sales Center i zdejmowali mi 130 punkt że nie widziałem dyskusji i nie odpisałem. Niestety allegro sales center nie powiadomało mi że kupująca stworzył dyskusję a dlatego nie widziałem i nie wiedziałem że kupujący miał problem a zdejmowali 130 punkt ode mnie. A byłem super+ i teraz w poziomie dobrym jestem. Co ja mam zrobić? Proszę pomoc..! To nie jest moja wina że nie dostałem żadnego info że kupujący miał problem, przypadkiem sprawdziłem dlaczego zabrali mi punktów i właśnie wtedy widziałem samodzielnie że kupujący stwórzył dyskusję. jest wina sales center że nie pokazał i nie powiadomał mi problem kupującego.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@OnnoBaby Teraz nie działa? nie działało wcześniej, ale czy Ci zdejmą?; @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

OnnoBaby
#7 Wielbiciel#

Nie, nie działa niestety. Codziennie muszę ręcznie sprawdzić czy dostałem wiadomości od klientów lub czy ktoś zgłosił dyskusję. Nie wiem co ja mam zrobić aby odebrać moje punkty które nie jest moja wina

 

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

...to stare u Ciebie już nie działa ? https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/?sellerId=11556816

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

OnnoBaby
#7 Wielbiciel#

OnnoBaby_0-1727259467935.png

Nie, nie działa. Kieruje mnie od razu do sales center. Nie mam opcji na korzystanie stare przegląd ponieważ jestem sprzedawca na allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W Sales Center powinno już działać:  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

tomsyty
#10 Popularyzator#

1. Filtry na poczcie - każda ma to inaczej rozwiązane ale powinna mieć taką funkcjonalność, dla przykładu GMail. Dobrze skonfigurowane filtry naprawdę ułatwiają robotę.

filtry.gif

2. Rozszerzenie do Chrome Usprawnienia Sales Center 

messages_and_disputes_short.gif

oznacz moderatorów

OnnoBaby
#7 Wielbiciel#

Właśnie wstawiłem Pana rozszerszowanie do mojego konta. Zobaczymy jak to będzie działało 🙂
Bardzo dziękuję Panu za pomocy. Może ma Pan coś więcej niż tej appki?

oznacz moderatorów

tomsyty
#10 Popularyzator#

Jest jeszcze kilka innych na tej stronie oraz kończę rozszerzenie łączące w jedno wszystkie moje rozszerzenia plus kilka których tam nie ma, ale wymaga to jeszcze trochę czasu na testy i poprawki. Na razie polecam Fast Label Print które przyspiesza drukowanie etykiet adresowych i Hide Gadane Survey które wyłącza denerwujące ankiety na Allegro Gadane 😉

oznacz moderatorów