anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sens zmian w Super Sprzedawcy

Filtrant
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Szumnie zapowiadane zmiany w programie Super Sprzedawcy miały nas obronić przed tym by jedno potknięcie wyrzucało nas z programu.

Tymczasem jak na zdjęciu poniżej - klient wrzucił w sobotę negatywa, w poniedziałek doszliśmy do porozumienia i usunął. I jak rozumiem teraz przez 30 dni będę czekał na powrót do programu ....

Nie wydaje mi się to zmianą na lepsze ....

Zrzut ekranu 2023-10-24 o 10.24.13.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Filtrant Przykro mi, że utraciłeś Super Sprzedawcę. Jeden komentarz negatywny ma tak duże znaczenie, ponieważ ogólna ich ilość nie jest duża. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Iron-Bike
#9 Pomysłodawca#

W momencie jak klient wycofał ten komentarz to nie powinien mieć w ogóle znaczenia...

oznacz moderatorów

Filtrant
#9 Pomysłodawca#

ale niesmak pozostał 😜

oznacz moderatorów

Filtrant
#9 Pomysłodawca#

Że utraciłem to rozumiem, ale że muszę czekać 30 dni by odzyskać to jest jakiś absurd...

Zobacz jak skonstruowaliście poziom Super - 14 z ostatnich 30 dni daje odpowiedni zapas na potknięcia.

30 z 30 na poziomie Dobrym powoduje, że ten jeden czy dwa dni będą się rolować przez kolejne 30 dni ....

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

eeeeee...no , jest lepiej , bo wszyscy już położyli na to laskę , a Ty jeszcze się trzęsiesz ?

oznacz moderatorów

Filtrant
#9 Pomysłodawca#

Eee tam przeżyję 😉 ale chyba po to jest to forum by dążyć by było lepiej, co nie ?

od tego by narzekać ale jest drogo to są grupy fb 😛

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Filtrant Nasze żale są tu daremne ,możemy sobie tylko pogadać a pewnych ustalonych idei obalić się tym nie da.

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

allegro już pracuje nad tym aby wprowadzić zmiany i jeszcze bardziej dokręcić śrubę sprzedawcy. Nie licz na to że oni coś zrobią w kierunku sprzedawcy, oni robią wszystko aby pozbyć się sprzedawców. 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Filtrant ja utraciłem SS przez to, że nie realizuję 50 i więcej zamówień, co dla mnie jest chore.Taki sprzedawca z Chin sprzeda 100 przedmiotów po 5 zł i SS zachowuje, a to jaką prowizję zostawi w Allegro to można sobie wyliczyć.Ja zrealizuję około 30 zamówień na 10-15k, czyli kilkudziesięciokrotnie wyższą prowizję zostawię w Allegro, a na SS nie zasługuję.

Co ciekawsze, po utracie SS mam więcej zamówień niż z tym znaczkiem.Może to zbieg okoliczności ale jednak spadku sprzedaży nie ma.

Od jutra stracę Smart, przez chore wymogi Allegro posiadania Allegro One i zobaczę co będzie się działo.Na pewno Allegro One nie wprowadzę do swoich cenników, bo usługi świadczone przez ich przewoźnika są na poziomie "wymaga poprawy" / "nieakceptowalny".Do tego nie obsługuje wszystkich rejonów.

Utratą SS nie przejmowałbym się w ogóle.

oznacz moderatorów