anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek Sprzedaży na Allegro Maj-Czerwiec 2023

seb1q
#11 Animator#

Dzień dobry.

Czy zauważyliście u siebie zmiany w i sprzedaży i regularności wpadania zamówień w ostatnim czasie, prowadząc sprzedaż na Allegro?

Natrafiłem przypadkowo na takie dziwne oferty.
Czy to nie jest sztuczne zapychanie algorytmu serwisu? Co to za testy?
Właścicielami kont jest Allegro. Podaję kilka przykładowych linków a jest ich kilkaset ofert. Kont tego typu też jest kilkadziesiąt...
 
 
Zachęcam do rozmowy 🙂
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

W mojej kategorii spadek w czerwcu jest widoczny ,przynajmniej na tym portalu . Jest sezon urlopowy i nie ma co się dziwić że klienci przeznaczają oszczędności na wypoczynek . Do jesieni trzeba przeczekać a potem się zobaczy . Sprzedaż stacjonarna przynajmniej jeszcze jest i tu nie ma powodowdo narzekania . 

oznacz moderatorów

seb1q
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy jesteście w stanie się wypowiedzieć na ten temat?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@seb1q Nie wypowiadamy się na temat spadku lub wzrostu sprzedaży. Allegro oferuje platformę do prowadzenia działalności. Nie gwarantuje określonych zysków.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

seb1q
#11 Animator#

Bardziej miałem na myśli, żeby wypowiedział się ktoś z moderatorów na ten temat:

Natrafiłem przypadkowo na takie dziwne oferty.
Czy to nie jest sztuczne zapychanie algorytmu serwisu? Co to za testy?
Właścicielami kont jest Allegro. Podaję kilka przykładowych linków a jest ich kilkaset ofert. Kont tego typu też jest kilkadziesiąt...
 


 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@seb1q Te oferty są zakończone i jak widać były to oferty testowe. O szczegółach działań ich dotyczących nie informujemy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów