anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż, wpłata od klienta i brak pieniędzy w środkach do wypłaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
garage_seller
#9 Pomysłodawca#

I to po godzinie od transakcji. No to nie wysyłam...Ostatnia wypłata wczoraj ok 17.
Image222.jpgImage223.jpg

A w zamówieniach, że opłacone.

Cyt."Niezły tu macie burdeI siostry..."

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@garage_seller zamówienie nr 4eed40b0-2a26-11ef-9c71-bd5b3146eb35 jest opłacone przez Allegro Pay Business, takie wpłaty otrzymujesz od razu przelewem na konto.

Płatność jest realizowana zwykłym przelewem. Czas księgowania przelewu tradycyjnego to 1-2 dni robocze – w tym czasie środki zostaną odnotowane na Twoim rachunku.

  • Potwierdzeniem zapłaty będzie status płatności Opłacone w zakładce Zamówienia. PragmaGO realizuje płatność bezwarunkowo. Dalsze rozliczenie transakcji leży po stronie kupującego i PragmaGO. Dlatego gdy tylko zamówienie uzyska status Opłacone – możesz je realizować.
  • Zapłatę za towar znajdziesz na rachunku bankowym, który został przez Ciebie wskazany do wypłat na Allegro. Nadawcą przelewu będzie dostawca usługi Allegro Pay Business: obecnie to firma PragmaGO S.A. W tytule przelewu znajdziesz numer zamówienia, na przykład „Płatność za zamówienie nr 999”.

Na fakturze sprzedaży wskaż swoje dane, łącznie z numerem rachunku bankowego. Podaj też bieżącą datę płatności. Termin opóźnienia płatności nie jest udostępniany sprzedającemu.

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
garage_seller
#9 Pomysłodawca#

Ok, to zwracam honor siostry 😉

oznacz moderatorów