anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super Sprzedawca tylko dla robocopów?

Lubimy_Czytac
#9 Pomysłodawca#

Otrzymałam dziś mail z informacją "przestałeś spełniać warunki Super Sprzedawcy". Główny powód dla którego mam stracić ten tytuł, to spadek ilości przesyłek nadanych w terminie.
Problem polega na tym, że miałam 2 krótkie urlopy w czerwcu zgłoszone na Allegro, klienci oprócz informacji na aukcji i po zakupie otrzymywali również maile z menedżera sprzedaży z informacją, iż z powodu urlopu przesyłka zostanie nadana w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu urlopu.
Mam zatem pytanie, czy nie jest absurdem to, że czas urlopu nie jest brany pod uwagę przy wyliczaniu terminowego nadawania paczek?
A jeśli uważają Państwo, że to jest logiczne, to proszę o podpowiedz ja pojechać na urlop i zachować tytuł Super Sprzedawcy? Bo w regulaminie tego programu nie znalazłam zapisu, że Super Sprzedawcą może zostać tylko firma/osoba, która pracuje 365 dni w roku...

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mikeza  sam szef tego forum, tłumaczył, że przecież można na urlop zabrać laptopa i poświęcić trochę czasu na pracę😂on tak robi😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

fajnie tylko jak zmienić czas dostawy przed urlopem na aukcje zakończone sprzedażą za które do rozpoczęcia urlopu nie odnotowałem wpłat.sam od dziś mam urlop który według regulaminu wyświetla się od 7 dni przed rozpoczęciem a mimo to kilkadziesiąt osób jeszcze nie opłaciło zakupów .mam SS od 2 lat niezmiennie ale w takiej sytuacji i tym sposobie naliczania czasu dostawy to padnę jak kawka zwłaszcza że mój urlop potrwa ponad miesiąc .świeżych pozycji nie wystawiam ale te zaległe będą wpłaty wpływać przez cały urlop a ja nie będę miał możliwości ich wysłania ani udzielania odpowiedzi i co urlop ma być odpoczynkiem a nie harowaniem dla statystyk 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Transakcja nie opłacona przez 7 dni kwalifikowana jest przez allegro jako niedoszła do skutku . Prowizja jest zwraczana odrazu po zlożeniu wniosku .

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Urlop to jest funkcja, która w Allegro kompletnie nie działa tak jak należy. Czysty Matrix. Powinni to naprawić abo wywalić, bo nie pasuje do sytuacji życiowych i realiów handlu.

oznacz moderatorów

Pengano
#13 Ambasador#

Allegro rozwiązało właśnie problem: zlikwidowali Urlopy zamiast je naprawić. Teraz musisz na prawdę pracować 365 dni w roku.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

a więc posłuchało głosu swoich użytkowników:

@msniezek to w takim razie inaczej rozumiemy słowo urlop. Jeśli miałbym wysyłać paczki podczas wolnego, to w jakim celu miałbym na niego iść. Skoro nie uznajecie czegoś takiego jak urlop to proponuję zlikwidować tą opcję, bo w takiej formie jaka jest wprowadza tylko niepotrzebne zamieszanie dla obydwu stron. Zarówno sprzedających jak i kupujących. Niestety formuła ta funkcjonuje na tyle słabo, że ja praktycznie urlopów już nie mam. Między innymi dzięki takiemu podejściu serwisu do tej kwestii.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia"
oznacz moderatorów