anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Support Allegro nie reaguje tygodnami na zgłoszenia, brak reakcji.

MMOStock
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dobry wieczór, mogę prosić o wyjaśnienie, bo albo ktoś tu jest uprzywilejowany albo Allegro kompletnie róznie traktuje poszczególnych sprzedających, usunięto mi aukcję za zapis w opisie aukcji " Oczekuj online na dostawę"

Jednak kiedy zgłaszam aukcje w których w opisie aukcji znajdują się takie zapisy "Aby odebranie było możliwe w informacji dla sprzedającego podaj nam nickname swojej postaci oraz godziny, w których możesz być online by odebrać swój zakup. Następnie oczekuj na czacie na informacje o dostawie."

Czekam 2 tygodnie, ani aukcje nie zostały usunięte, ani opis nie został zmieniony, kompletny brak reakcji, zostały zgłoszone ręcznie, jak i przez czat allegro, czemu nikt nie reaguje? mam z 10 maili od Allegro, iż Opis aukcji nie może zawierać informacji o dostawie, i za każdym razem pracownik odpisuje mi to samo "gdy tylko potwierdzimy naruszenia podejmiemy działania. "

O co tu chodzi? przeciez nie jestem głupi mam te wiadomości od was, usuwacie aukcjie za 3 zdania, ale jesli zgłosze wam 10 aukcji które łamią regulamin jeszcze bardziej to jest brak reakcji, to już tutaj ofcicjalnie na czacie Allegrogadane trzeba zgłaszać aukcje łamiące regulamin przecież to wstyd dla allegro i całego supportu...

prosze przykład 5 aukcji zgłoszonych od 22 Sierpnia z zapisem jak wyżej: 

14207793212
14054774266
14207786060
13922946374
14123608260


Dla zainteresowanych osobiście nie zgłaszam aukcji innych jeśli ktoś nie zgłosi moich, ale wiem doskonale kto to zrobił, dziwi mnie tylko opieszałośc i brak reakcji suporrtu allegro, który jest w stanie usunąc aukcje za 3 słowa w opisie aukcji, ale już nie reaguje na o wiele gorsze niezgodne z regulaminem zapisy u innych. 

Proszę dowód za co usuniętu mi aukcje
A1.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

fragtour
#10 Popularyzator#

Hehe Allegro pobudka! nękacie typa za 3 zdania w aukcji ? serio? za taki zapis usuwa się aukcjie ? domniemam ze chodzi o jakieś gry Online, no ale widac tutaj opieszałość  bo rzewczywiście 50% opisu tych aukcji dotyczy dostawy hahahah.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Czyli "gierki". Wirtualna rzeczywistość, handel czymś, co nie istnieje. 

Ludzie mają dosyć problemów w "realu" - mało kogo interesują gry dla dzieci, nawet tych "dużych". Jak dla mnie - wszystkie takie aukcje mogą być usunięte. To wyjdzie jedynie dla dobra zdrowia psychicznego niektórych osób. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

To jest realny problem, może nie doczytałeś/aś, różnicowanie sprzedawców na serwisie Allegro może dotykać każdej branży nie tylko Wirtualnej, a jeśli osobiście  masz problemy w Realu to je rozwiąż, mnie nie interesuje życie innych opisuje swój problem. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MMOStock Widzę, że prowadzisz już rozmowę na ten temat z doradcami wyspecjalizowanymi w obszarze zasad publikowania ofert. Bardzo proszę, abyś kontynuował korespondencję numer 35791848.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Prowadze nieskuteczne egzekwowanie regulaminu przez pracowników, i chce to ujawnić i wyjasnić, kompletnie nieporozumienie, nikt nie reaguje na zgłoszenie mimo iż jawnie narusza regulamin, czytała Pani ci napisałem ? widziała Pani dowody? prosze o wyjaśnienia czemu 1 aukcja jest kasowana od ręki za 3 słowa, mimo konto Firmowego, 100% pozytyów  i jakości oceeny Super o nienagannej opinii, a kiedy zgłaszam że inny sprzedający łamie regulamin opisem aukcij odnośnie dostawy i opisuje problem nikt nie reaguje tygodniami ?

oznacz moderatorów