anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

TERMIN DOSTAW

perfumyOPTIMA
#7 Wielbiciel#

Witam

Z jakiegoś powodu termin dostawy moich ofert na listingu od godzin przedpołudniowych wyświetlany jest termin dostawy pojutrze skoro graniczna  godzina wysyłki w ten sam dzień ustawiona jest 12,30. Do godziny +- 11 wyświetla się "dostawa jutro".

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jes to średnia , sprawdź sobie ,,skuteczność wysyłki ,,

oznacz moderatorów

perfumyOPTIMA
#7 Wielbiciel#

Myśle, że nie w tym problem. Nagle o 11 zmienia się termin dostawy na pojutrze z dostawa jutro? po mimo wysyłki tego samego dnia dla zamówień do 12,30. 

oznacz moderatorów

perfumyOPTIMA
#7 Wielbiciel#

Dodam, że dwa parametry skuteczności 100%

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

a ja uważam ,że w tym . Penie masz przesyłki nie nadane w deklarowanym terminie .

oznacz moderatorów

perfumyOPTIMA
#7 Wielbiciel#

Niestety w wszystko w terminie 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jaki masz % suteczności ? U mnie o 12 zmienia się na dostawa pojutrze zgodnie z deklaracją .Skuteczność wysylki 99%

oznacz moderatorów

perfumyOPTIMA
#7 Wielbiciel#

100% patrz co napisałem wyżej

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Pytaj na allegro - pomoc , ja u siebie nie zauważyłem rozbieżności .

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@perfumyOPTIMA  u mnie też o 11 zmienia się termin dostawy, przypuszczam, że tak jest system ustawiony. Masz pewnie w ustawieniach, że wysyłasz w 24h.

oznacz moderatorów

perfumyOPTIMA
#7 Wielbiciel#

Tak wysyłka w 24h

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@perfumyOPTIMA  skoro 24h, to tak system wylicza wszystkim. Nie licz na to, że Allegro potraktuje cię indywidualnie i będzie ci zmieniał oznaczenie o 12.30. Zmień informacje, że zamówienia złożone do 11 wysyłasz wysyłasz tego samego dnia i po problemie.

oznacz moderatorów

perfumyOPTIMA
#7 Wielbiciel#

W takim razie, po co Allegro wymaga podanie granicznej godziny do wysyłki, a jeśli system bedzie wyliczał o godzinie 14 to klient kupujący o 13 będzie liczył na dostawę jutro, choć prawidłowo powinna być i będzie pojutrze. 

Chyba przyznasz, że delikatnie mówiąc jest tu nie halo

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@perfumyOPTIMA nie wiem skąd ten pomysł, że Allegro wymaga granicznej godziny wysyłki🤔

oznacz moderatorów

perfumyOPTIMA
#7 Wielbiciel#

Ma to wpływ na trafność, więc dobrze żeby było podane, a skoro jest podane to niech ie wprowadza w błąd

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@perfumyOPTIMA mogę się mylić, ale nigdzie w formularzu wystawiania nie widziałam miejsca na wpisanie granicznej godziny wysyłki i pierwsze słyszę, żeby miała ona jakiś wpływ na trafność🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Graniczną godzinę wysyłki to się ustawia w zakładce cenników dostawy i zapewne jak się nie wyrabiasz z wysłaniem tego samego dnia, to wtedy leci po punktach w jakości sprzedaży, co w efekcie wpływa na trafność - a przynajmniej będzie wpływać od 1 października https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/od-1-pazdziernika-szczegolowe-warunki-wysylki-tego-samego-dnia-uwzglednimy-w-jakosci-mojej-sprzedazy-4RzxGq4BZfa

Cytat z mejla, który przyczłapał jakoś ze 2 dni temu:
"Od 1 października dane z nowej zakładki uwzględnimy w panelu Jakość mojej sprzedaży, dla miary Wysyłka w terminie. Gdy kupujący kupi przedmiot do godziny, którą ustawisz w nowej zakładce, gwarantujesz tym samym, że wyślesz paczkę do 23:59 tego samego dnia roboczego. Jeśli tak się stanie, Twoje zamówienie uznamy za wysłane w terminie. Dotyczy to ofert, w których podajesz czas wysyłki 24 godziny."

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere taaa, przyczłapał, ale jeszcze nie zebrałam się na odwagę, żeby go przeczytać😁 Z tego co cytujesz, rozumiem, że to dopiero od października, ale w związku z tym mam pytanie - czy Allegro zagwarantuje mi podjazd kuriera codziennie o tej samej godzinie? Czy to kolejna szykana wpływająca na jakość sprzedaży, a niezależna od sprzedającego?😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@perfumyOPTIMA Niestety? Ubolewasz?😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

perfumyOPTIMA
#7 Wielbiciel#

"niestety" dla tezy mdrogeria

oznacz moderatorów