anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Termin wysyłki trzy dni a 6 dni to według Allegro jest to samo.

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Coś jeszcze  udaje mi się od czasu do czasu sprzedać . Jakież było moje zdziwienie kiedy z dnia na dzień nawet towar tzw dyżurny, przestał " się sprzedawać "  chociaż wcześniej praktycznie codziennie było po kilka ofert zakupu. Towar leży w magazynie, nigdy nie było z nim opóźnień, nawet musiałam wyłączać zliczanie gdyż na ogół był wysyłany przed terminem a tu takie kwiatki. No i dziś się za to wzięłam. I znalazłam przyczynę. Wszystkie moje oferty z tym towarem mają termin wysyłki 7 dni. Np. przy przedmiotach  zakupionych dziś  kupujący widzi graniczny termin wysyłki 22-05-2024. A w treści oferty mam 3 dni. Skąd się to wzięło?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@cztery_bez_atu źle rozumiesz , kupujący widzi czas dostarczenia czyli Twoje 3 dni + czas przewozu deklarowany przez przewoźnika .

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

czyli Allegro przyjmuje że czas przewozu to trzy dni. O.K. To jakim cudem można kupić towar z deklarowaną dostawą następnego dnia po zakupie ( jeszcze nigdy pomimo deklaracji sprzedającego nie udała mi się ta sztuka )  jeżeli minimum to trzy dni?  Poza tym nikt nie wie jakiego przewoźnika wybierze kupujący.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@cztery_bez_atu można , oto dowód 22% przesyłek jakie nadaję jest u klienta na drugi dzień po zamówieniu i nie jest o jakiś wyczyn , zwykle mam ok. 100 pkt. urwane 

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Screenshot_11.png

 Miałabym więcej ale nie mogę po 13:30 wysłać, bo strefę mam do 14 i nie zagwarantuję.... Ci co mają sortownie blisko i mogą późno kuriera zamawiać to w ogóle wymiatają. 

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Rozumiem.

Też tak mam. Przy obecnym spadku sprzedaży mam czas aby śledzić przesyłki. Allegro niepotrzebnie " wcina się pomiędzy wódkę a zakąskę " podając jakieś dane wyssane z brudnego palca wprowadzając tym kupujących w błąd i szkodząc sprzedającym..

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

U mnie jeszcze gorzej tylko 18% tego samego dnia ale co począć jak wszystkie moje aukcje kończą się wieczorem po czym klienci je opłacają a nie ma szans by nadać je przed północą. Jak sprzedawca ma pracować nad poprawą tego wyniku skoro nie ma wpływu na to o której porze ktoś opłaci aukcje.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 pisz o tym tutaj na forum i składaj reklamacje do allegro, skoro allegro sugeruje , że jest taka możliwość

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

W tym: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/dlaczego-nie-wierz%C4%99-w-statystyki-poda... wątku napisałam jak w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem powinno to wyglądać. Ale mój ( nasz ) wpływ na to jest praktycznie zerowy więc prawdopodobnie jeszcze długo nic się nie zmieni.

oznacz moderatorów