anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

To co się dzieje z wielowariantowościa to jakaś porażka.

planeta_kabli
#11 Animator#

DO tej pory wielowariantowość jak się ją ładnie poukładało miała sens teraz, wprowadza syf na największym poziomie. 

wchodząc na kabal 1 metr widzimy warianty 2 i 3, wchodząc na 3 widzimy tylko 3, wchodząc na 3 widziny zupełnie inne przewody. 

Czy allegro zamin coś wprawdzi nie może zobyaczyuć jak to działa ?

gdzie można zgłaszać błędy ?



@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli Błędy możesz zgłaszać tutaj lub przez formularz kontaktowy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Poruszałem z allegor tę sprawę już od kilku tygodni.

Taką informacje dostałem do allegro.kontakt@allegro.pl 24.03.2023, 13:09

numer sprawy: 31726928

poniżej treść:

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość i przepraszam za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.

Otrzymaliśmy informacje od dedykowanego działu, że w tym przypadku niestety nie będziemy mogli zaproponować zmiany ustawienia w katalogu produktów, aby wyświetlały się one w inny sposób.

W razie pytań służę pomocą.

Pozdrawiam
// XXXXXXXXXXX
Zespół Allegro
________________________________

Aktualnie problem widzę już niemal w wszystkich moich produktach, spędziłem mnóstwo czasu na pokatalogowanie w odpowiedni sposób, co mogą Państwo zobaczyć, aktualnie teraz jest tam syf w którym nie idzie się połapać, niemal w 500 ogłoszeniach które są wielowainatami ok 50 różnych kategorii

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Jest to najgorsza zmiana jaką Państwo robicie, sklepy w którch Klient wchodził i miał jak na tacy, długości kolory warianty, a teraz syf, akuratnie jestem pedantyczny pod tym kontem i sam lubię jak sklep daje mi takie możliwości szybkeigo podglądu, aktualnie doprowadzili Państwo do sytuacji gdzie sam nie kupiłbym na swoijej aukcji nic ponieważ to jak przerzuca błędnie pomiędzy ofertami jest nie do przyjęcia. 

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Zobacz proszę na tę aukcję: 

https://allegro.pl/oferta/ugreen-katowy-kabel-mini-jack-3-5mm-aux-plaski-1m-11386114558?fromVariant=...

Patrz jak Klient może w jedne jsekundize przejści między ofertami, wejdż prosze teraz na jeden z wariantów (tam gdzie już namieszaliście) https://allegro.pl/oferta/mocny-kabel-ugreen-audio-mini-jack-3-5mm-aux-5m-10068986127 np ten i zobacz już nie ma wariantu 0,5 m 
dlaczego, bo tak ktoś połączył i nie da się zmienić .!. mówię że jest źle  i dostaję inforamcje nie da się zmienić.

Pytanie, dlaczego ?

oznacz moderatorów