anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Twoja sprzedaż zostanie zablokowana

MAMY ROZWIĄZANIE!
brakestop
#15 Entuzjasta#

Jeżeli Twoja wpłata nie dotrze do nas do końca tego miesiąca, pierwszego dnia kolejnego miesiąca Twoja sprzedaż zostanie zablokowana.

 

Dziwne. Wszystkie faktury zawsze opłacane. 

Ktoś mi wyjaśni ? 

 

 

brakestop_0-1682270244744.png

 

Cześć xxx (ccccccccccc),
ureguluj teraz swój rachunek. Chcemy umożliwić Ci korzystanie z Allegro bez przerwy, dlatego nie zwlekaj z płatnością, by sprzedawać dalej.
 
Opłata za miesiącmar 2023
Kwota płatności599,22 zł
Termin płatności14 kwi 2023

DANE DO PRZELEWU:

PL63124069607777000011556816

Bank Pekao S.A. O/REG. w Poznaniu
Odbiorca płatności:
Allegro sp. z o.o.
ul. Wierzbięcice 1B
61-569 Poznań

WPŁAĆ TERAZ

Jeżeli Twoja wpłata nie dotrze do nas do końca tego miesiąca, pierwszego dnia kolejnego miesiąca Twoja sprzedaż zostanie zablokowana.

Pozdrawiamy
Allegro

brakestop_1-1682270244805.png

 

Wiadomość wysłana przez Allegro do xxxxxx SP. Z O.O. (xxxxxx).

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kolekcjoner608
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@brakestop Jest to próba wyłudzenia danych, to nie jest mejl od Allegro. Przekażę link do zablokowania, dzięki za zgłoszenie. 

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

dzięki za reakcję !!! Mój szef jutro z rana pewnie by wlazł w link i puścił kasę : ) 

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@brakestop Przepraszam, bo doszukałam się mejla, który został do Ciebie wysłany 22 kwietnia (tytuł to "Przypominamy: masz nieopłacony rachunek"). Czy to właśnie ta wiadomość? Dla pewności najlepiej zweryfikuj saldo na swoim koncie. 

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

Wiele dni temu przyszedł podobny e-mail. Przesłałem go do Allegro jako zgłoszenie.

Dziś przyszedł podobny. Dziwne jest podawanie numeru konta Allegro i dziwna kwota.

Dostajemy co miesiąc fakturę i opłacamy ja wg faktury tj. kwota faktury = kwota wpłaty. 

 

Inaczej w pełnej księgowości się nie da. 

 

Na każdą kwotę musi być dokument. Na podstawie e-mail nie wpłaci moja księgowa i zarząd ani złotówki. 

 

Jak to wyjaśnić ? 

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@brakestop Czy nie pominęliście żadnej płatności? Ja na forum nie jestem w stanie przesłać Ci żadnego dokumentu, ale napisz do nas proszę w tej sprawie przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt i z pewnością wszystko się wyjaśni. 

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

Napiszę, gdyż tu się nie zgadza coś. Sprawdziłem z poziomu konta Allegro. 

Kwota faktury równa się kwocie wpłaty. 

 

Powinno być na 0 zł

 

Dzięki za link i zaangażowanie w niedzielę 😉 

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów