anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ustawienia dostawy a wysyłka do czech

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

Witam, jak ustawić opcję dostawy, żeby mogli kupować wszyscy? i z Polski do Polski (nasze inpost paczkomaty) oraz Czesi np kurierem lub na ich punkty podobne do inpost? z tego co widzę, to musiałbym chyba podwójne aukcje te same wystawiać z różnymi opcjami wysyłki... 

 

obecnie mam ustawione: Wysyłam z POLSKI, 

kupujący odbierze w CZECHACH lub pozostałych krajach

 

i co? i lipa trochę, bo nagle nie ma inpostu (paczkomatów) i polacy nie mogą kupować na tych aukcjach. Bezsensu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pckom2140 Musisz się przeklikać i ustawić opcje najpierw dla Polski, a później dla Czech lub pozostałych krajów:

nat_not_0-1686328066377.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

niestety ale to nie działa... dramat. Wycofuję się z "czech". Jest to nie dopracowane, ostatnio sprzedałem słuchawki (czech" kupił, nie mogłem nadać, bo problem, bo to , bo tamto. Robiłem już nowe opcje dostawy i ALBO można wysłać z Polski do Polski lub z Polski do czech (Polacy już nie kupią bo się nie da). 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pckom2140 Jak to nie działa? Jaki problem się pojawia, kiedy najpierw ustawiasz "Klient odbierze w: Polsce", później ustawiasz "Klient odbierze w: Czechach lub pozostałuch krajach" i zapisujesz cennik?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Przecież ten portal CZ jest szyty na kolanie. Nie wiem, dlaczego chcesz się w TO ładować. Większość rzeczy nie działa, albo działa nieprawidłowo i te czasy dostawy - na marsa szybciej by doszło. Kolejny bubel.

*Jest to moja subiektywna ocena, z którą nie trzeba się zgadzać. 

oznacz moderatorów