anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie oferty - Strona internetowa na sprzedawanym produkcie

MAMY ROZWIĄZANIE!
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Witam,

 

Właśnie sprawdzam e-mail i widzę wiadomość że moja oferta została usunięta oraz otrzymaliśmy upomnienie od Allegro

 

Sprawa dotyczy aukcji numer 11817622966

 

Według systemu Allegro powodem usunięcia oferty był umieszczony adres WWW w ofercie

 

Faktycznie na sprzedawanym produkcie jest widoczny adres WWW tyle że jest to adres producenta sprzedawanego przedmiotu, gdzie z adresem WWW nie mamy nic wspólnego i według Naszego uznania nie łamie on regulaminu Allegro, czyli:

1. Nie jest to Nasza strona WWW na której prowadzimy sprzedaż po za Allegro

2. Strona WWW nie przedstawia Naszych usług oraz sprzedaży po za Allegro

3.  Strona WWW poszerza jedynie informacje o produkcie - gdzie i tak wątpię żeby ktoś z tego adresu korzystał ponieważ aukcja dotyczyła używanego sterownika LPG do samochodu gdzie klienta kompletnie link WWW nie interesuje tylko nazwa produktu oraz numery katalogowe.

 

Proszę o przywrócenie aukcji oraz anulowanie upomnienia  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Botom z Allegro nic nie wytłumaczysz. Nam blokowali wiadomości mailowe wysyłane do klientów, bo w stopce mieliśmy adres sklepu. Tak, tylko to był adres sklepu na Allegro 🙂 Przez rok z okładem nic nie potrafili w automacie zmienić, nie potrafili też dodać adresu do wyjątków, a odpowiedzi na zgłoszenia były nie na temat z typowym wklejaniem przygotowanych w szablonach formułek.

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Tyle że trochę już takich przedmiotów sprzedaliśmy i nie było nigdy problemu od kiedy mamy te konto na Allegro, dodatkowo piszę bezpośrednio tutaj gdyż nie mam ochoty ani czasu wymieniać się wiadomościami e-mail z bootami 

oznacz moderatorów
instbud
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

mi także usunęli i dali ostrzeżenie, gdzie w logo producenta był adres www strony producenta, z którym też nic nie mamy wspólnego oprócz sprzedaży jego wyrobów, a także na tej stronie nie ma żadnego sklepu internetowego to trochę żałosne już jest

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Dokładnie mamy to samo 🙄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AR_Auto_Czesci Skonsultowałam już z właściwym zespołem sprawę Twojej oferty i dostałam informację, że w takiej sytuacji powinieneś zrobić takie zdjęcie, aby adres www nie był widoczny. Możesz np. go zamazać. Poza tym, producent tego przedmiotu nazywa się AC S.A. a nie tak jak adres strony, który był widoczny na zdjęciu, więc w przypadku tej oferty nie zmienimy decyzji o jej usunięciu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów