anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

usunięto miniaturkę aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
biuropablojdg
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Mam pytanie. Właśnie zauważyłem że zmieniła się miniaturka jednej z aukcji. chodzi o ofertę 15363310592. po wejściu w galerię okazało się że zdjęcie które była miniaturką zniknęło. na ten moment przywróciłem stan poprzedni poprzez ponowne dodanie zdjęcia i ustawienia go jako miniaturkę. Nie bardzo rozumiem co mogło się stać. Grafikę sam przygotowywałem więc nie wchodzi w grę roszczenie za "zapożyczenie" zdjęcia. czy mogę prosić o info co się stało?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@biuropablojdg Poprosiłam odpowiedni zespół o konsultację. Wrócę tutaj z informacjami.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
biuropablojdg
#10 Popularyzator#

super. dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@biuropablojdg Otrzymałam wyjaśnienie, z którego wynika, że doszło tutaj do pomyłki i zdjęcie nie powinno być usunięte. Jeden z elementów widoczny na nim wzbudził podejrzenia, ale dodatkowa weryfikacja nie potwierdza nieprawidłowości.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
biuropablojdg
#10 Popularyzator#

Pani Natalio, dziękuję za odpowiedź. żeby już nie zakładać nowego wątku. Dziś w nocy została zakończona aukcja 15645252160. Wystawiłem ją ponownie, gdyż nie widzę nic naruszającego regulamin. Czy mogłaby Pani podpytać dlaczego aukcja została zamknięta?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@biuropablojdg Tutaj nie było błędu. Oferuje Pan 1 sztukę, a na miniaturce widać 4, dlatego oferta została usunięta.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
biuropablojdg
#10 Popularyzator#

ok, nie byłem świadomy tego. już zmieniamy. dzięki za odpowiedź

oznacz moderatorów