anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuniemy sekcję Dodatkowe informacje o dostawie z formularza wystawiania

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Właśnie przyszło powiadomienie w powyższej sprawie, mówiące o tym:
"od 19 czerwca 2023 kupujący nie zobaczą już dodatkowych informacji o dostawie, a 3 lipca 2023 usuniemy tę sekcję z formularza wystawiania."

Wg informacji, dodatkowe informacje o dostawie mamy przenieść do pola "opis":
"Podaj w opisie szczegółowe informacje o dostawie i usuń je z sekcji Dodatkowe informacje o dostawie."

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  w związku z tym mam pytanie, czy już można zacząć to przenosić np. przy nowych/wznawianych ofertach? Pytam na wszelki wypadek, bo nie tak dawno mieliśmy usuniętą ofertę z twierdzeniem, że informacje odnośnie formy wystawiania i wysyłania faktury VAT przez operatora tv, nie mogą być w ofercie, tylko mamy je przenieść do dodatkowych informacji o dostawie właśnie. Nie chce mi się znów spierać z jakimś botem, zwanym doradcą klienta.

Przy okazji, jeśli chodzi o tą zmianę, to brawo, w końcu odpadnie tłumaczenie kupujących, że czegoś nie znaleźli w zakładce "dostawa". 😃

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@RED to ograniczenie to dramat. Próbowałem teraz wkleić tam tekst. Ctrl+v nic, menu kontekstowe nic. Szybkie przeliczenie znaków - 665. Skróciłem poniżej 650 - działa!  Ale co się nawkurzałem, to moje.


@RED  napisał(a):

pomijam już ukrywanie tego pola przy zakupie, gdzie konsument nie zobaczy tych informacji


Jak widzimy tłumaczenie klientów, że nie wiedzieli, nie widzieli, takiej to i takiej informacji, to wlatuje standardowa odpowiedź nasza:

"Szanowni Państwo, zakładki są, zgodnie z regulaminem Allegro integralną częścią oferty. Allegro, za pomocą różnorakich nacisków i kar, wymusza na nas przenoszenie tam, często istotnych dla Państwa informacji. Niestety, sprzedając tutaj, musimy zastosować się do regulaminu Allegro. Jeśli mają Państwo uwagi co do takiego rozwiązania, proszę je przekazać do Allegro. Mogą również Państwo wysłać zapytanie do UOKiK, czy takie działanie zarządcy portalu jest właściwe."

oznacz moderatorów