anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Warunki dotyczące ofert (konta firmowe) Smart !

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Czy mi coś umknęło bo już się gubię ostatnio były obowiązkowe dwie metody ? a teraz tylko jedna ? rozumiem że niedługo obowiązkowy będzie zielony paczkomat zamiast inposta 😞

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

Warunki dotyczące ofert (konta firmowe)

  • utwórz warunki zwrotu przedmiotu i dodaj je w ofertach
  • w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz
  • udostępnij w swoich ofertach przynajmniej jedną z poniższych metod dostawy w ramach Allegro Smart!:

    • Allegro Kurier DPD
    • Allegro Pocztex Kurier 48
    • Allegro Kurier UPS.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11   Faktycznie. Jeszcze kilka dni temu było tam o 2 metodach dostawy z różnych grup.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg zaraz będzie zielona budka obowiązkowa, układ gwiazd na to wskazuje, a wtedy będzie to wykorzystywanie swojej pozycji na rynku 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11 

Tego zielonego przybytku to ja jeszcze na oczy nie widziałam nawet 😂 U mnie tylko epaka, która skróciła godziny urzędowania bo rano ponoć " nic się nie dzieje i nie opłaca się" a w sobotę zamknięta na głucho. Zresztą i tak nikt tego nie wybiera podczas zakupów 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11

Ale słabo, że nikt nas nawet nie raczył powiadomić że zmieniły warunki udostępniania Smarta dla sprzedających.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Jeśli chodzi o zasady dla kont firmowych to według mojej wiedzy to zmiana z 8 czerwca 2021 roku, tutaj znajdziesz szczegółowe zapisy na ten temat w kalendarzu zmian w Allegro Smart. Natomiast jeśli chodzi o obowiązek udostępniania zielonych automatów paczkowych to na razie nie znam takich planów, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości się one pojawią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg no to przespaliśmy zmianę 🙂  @_HolaOla_ upewniam się bo ostatnio doradzałem że w smarcie muszą być dwie dostawy z różnych grup a tu zonk wystarczy jedna 🙂

Mam nadzieje że udostępnianie zielonych nie będzie wymuszone ( do smarta lub jako obowiązkowy ) bo wtedy się zapewne rozstaniemy 😞 nie będę ogarniał kolejnego kuriera w firmie i czekał jak łaskawie się zjawi tym bardziej że kiedyś miałem umowę z UPS i nie byłem zadowolony 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Zgadza się, warunki dotyczące sprzedaży np. 5 pozytywnych komentarzy czy jakość sprzedaży na poziomie co najmniej 98% są takie same dla kont firmowych i zwykłych, natomiast warunki dotyczące ofert są inne dla kont zwykłych i firmowych 😉 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11   Słabo ogarnęliśmy zmiany jak widać 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów